SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47503254

BP-TRANSPORT s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Kamenica nad Cirochou · od 2013
IČO
47503254
DIČ
2023914530
Sídlo
Železničná 319/7, 067 83 Kamenica nad Cirochou
firmy v okolí

KonateľMarián Korej

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BP-TRANSPORT s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kamenica nad Cirochou, v registri od 30. 10. 2013. Vo vedení firmy: Marián Korej. V roku 2025 mala firma tržby 20 tis. € a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4372. z 5 403 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
20 tis. €
Za rok
×40,2
Od 2014
−71 %
0100 tis.200 tis.2014—2015+41 %2016+9 %2017+27 %2018+23 %2019−46 %2020−78 %2021−39 %2022×8,32023−76 %2024−98 %2025×40,2
  • Priemerný rast ročne
    −10,6 %
  • Najlepší rok
    2025, ×40,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    34,2 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    57,9 %
    +58,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    25,5 %
    +26,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    56,0 %
    +56,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby20 093 €500 €23 500 €99 358 €11 990 €19 710 €90 049 €167 044 €135 784 €106 778 €97 870 €69 280 €—
Výsledok hospodárenia6 864 €−208 €5 589 €7 650 €2 155 €−6 517 €81 €2 828 €3 524 €6 282 €3 498 €6 073 €−280 €
Aktíva spolu26 940 €35 535 €43 109 €39 631 €36 329 €41 108 €58 047 €78 522 €89 250 €85 674 €78 291 €12 486 €4 720 €
Vlastné imanie11 864 €35 535 €35 743 €30 084 €22 504 €20 487 €27 006 €26 925 €24 097 €20 572 €14 291 €10 793 €4 720 €
Podané30. 6. 202627. 3. 202529. 6. 202428. 6. 20238. 6. 202211. 6. 20218. 2. 20204. 3. 201913. 3. 201812. 3. 20178. 3. 201621. 6. 201526. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4372. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
755 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023914530
platiteľ od 1. 1. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Železničná 319/7, 067 83 Kamenica nad Cirochou
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 10. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 29183/P
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Kamenica nad Cirochou.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností

  • Prenájom hnuteľných veciod 2013
  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidlaod 2013
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 2013
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2013
  • Počítačové službyod 2013
  • Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratáod 2013
  • Pestovanie, spracovanie a obchodovanie s chránenými rastlinamiod 2013
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254372. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 8. 2025Presun sídlaŽelezničná 319/7 Kamenica nad Cirochoupredtým Vihorlatská 317/139 Belá nad Cirochou
  3. 15. 8. 2025Nový spoločníkMarián Korej, podiel 100 %
  4. 29. 7. 2025Nový člen vedeniaMarián Korej, konateľ
  5. 1. 1. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023914530
  6. 30. 10. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47503254

BP-TRANSPORT s.r.o. – tržby 20 tis. € – IČO 47503254