SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47503564

CM Aviation, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013
IČO
47503564
DIČ
2023969288
Sídlo
Domkárska 11, 821 05 Bratislava
firmy v okolí

KonateľAndrej Čerňanský

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CM Aviation, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 17. 12. 2013. Vo vedení firmy: Andrej Čerňanský. V roku 2025 mala firma tržby 7 tis. € (−38,6 %) a stratu 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať520. z 551 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
7 tis. €
Za rok
−39 %
010 tis.20 tis.2014—2015+288 %2016+4 %2017+2 %2018−2 %2019−8 %2020−73 %2021+38 %2022+135 %2023−56 %2024+88 %2025−39 %
  • Najlepší rok
    2015, +288 %

Ukazovatele 2025

  • ROA
    -16,3 %
    −33,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    44,6 %
    −3,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby7 440 €12 120 €6 450 €14 607 €6 213 €4 500 €16 500 €18 000 €18 325 €18 000 €17 356 €4 472 €
Výsledok hospodárenia−1 950 €2 946 €−10 533 €−8 936 €−1 535 €−6 093 €9 672 €−3 229 €−3 168 €−3 333 €3 010 €1 680 €
Aktíva spolu11 931 €16 774 €13 675 €15 229 €9 780 €11 201 €18 038 €8 420 €11 622 €14 807 €16 831 €7 451 €
Vlastné imanie6 610 €8 777 €5 830 €5 000 €5 000 €3 536 €9 630 €−41 €3 188 €6 357 €9 690 €6 680 €
Podané12. 3. 202624. 3. 202531. 3. 202428. 3. 202331. 3. 202231. 3. 202131. 3. 20202. 7. 20193. 4. 20185. 6. 201730. 6. 201630. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
520. z 551 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Domkárska 11, 821 05 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 12. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 95525/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
33120 Oprava strojov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • prekladateľské a tlmočnícke služby - anglický jazyk,od 2013
  • administratívne služby,od 2013
  • faktoring a forfaiting,od 2013
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2013
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2013
  • reklamné a marketingové služby,od 2013
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,od 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava strojov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 33120), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025520. z 551
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava strojov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 12. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 12. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 5. 9. 2019Nový spoločníkAndrej Čerňanský, podiel 100 %
  3. 17. 12. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava strojov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47503564

CM Aviation, s.r.o. – tržby 7 tis. € – IČO 47503564