SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47506296

B2B Trade s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2014
IČO
47506296
DIČ
2024001408
Sídlo
Palárikova 31, 811 04 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľSilvia Müllerová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

B2B Trade s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 8. 1. 2014. Vo vedení firmy: Silvia Müllerová. V roku 2025 mala firma tržby 171 tis. € (+330,6 %) a stratu 54 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať144. z 446 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
171 tis. €
Za rok
×4,3
0100 tis.200 tis.2014—2015×67,52019−88 %2020−13 %2021×9,42022−93 %2023×12,72024−32 %2025×4,3
  • Najlepší rok
    2015, ×67,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -31,7 %
    +15,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -51,6 %
    +134,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    226,8 %
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby170 892 €39 691 €58 127 €4 581 €66 000 €7 000 €8 000 €———65 500 €971 €
Výsledok hospodárenia−54 227 €−18 809 €221 €−65 982 €395 €173 €−45 €−3 €−480 €−524 €−853 €146 €
Aktíva spolu105 126 €10 106 €20 774 €19 857 €121 510 €87 124 €86 924 €78 969 €115 872 €317 370 €345 892 €217 392 €
Vlastné imanie−133 285 €−79 058 €−60 249 €−60 469 €5 512 €5 117 €4 943 €4 988 €4 991 €3 728 €4 252 €5 146 €
Podané22. 7. 202628. 6. 20255. 6. 202428. 6. 202327. 6. 202230. 6. 20219. 3. 202025. 6. 201930. 6. 201830. 6. 201730. 6. 201629. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
144. z 446 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2024001408
platiteľ od 20. 7. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Palárikova 31, 811 04 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 1. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 95943/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
6290 Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2014
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2014
  • Čistiace a upratovacie službyod 2014
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2014
  • Reklamné a marketingové službyod 2014
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2014
  • Počítačové službyod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 6290), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025144. z 446
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 22. 7. 2026 · 5 záznamov

  1. 22. 7. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 5. 2026Nový spoločníkSilvia Müllerová, podiel 100 %
  3. 17. 5. 2026Nový člen vedeniaSilvia Müllerová, konateľ
  4. 20. 7. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2024001408
  5. 8. 1. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47506296

B2B Trade s. r. o. – tržby 171 tis. € – IČO 47506296