SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47507233

FireSecure Projects s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Topoľčany · od 2013

predtým MS-WELDING s.r.o.

IČO
47507233
DIČ
2023918226
Sídlo
Chmelová 283/39, 955 01 Topoľčany
firmy v okolí

KonateľIng. Matúš Sakáč+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

FireSecure Projects s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Topoľčany, v registri od 31. 10. 2013. Vo vedení firmy: Matúš Sakáč a Dagmar Sakáčová. V roku 2025 mala firma tržby 3 tis. € a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať175. z 179 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
3 tis. €
Za rok
×4
Od 2014
−94 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015+19 %2016−13 %2017+13 %2018−10 %2019−13 %2020−40 %2021+61 %2022−6 %2023−98 %2024−17 %2025×4
  • Najlepší rok
    2025, ×4
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby2 506 €622 €750 €32 263 €34 180 €21 278 €35 231 €40 723 €45 386 €40 266 €46 484 €39 175 €—
Výsledok hospodárenia1 543 €−2 372 €−3 985 €2 864 €3 895 €−918 €−1 917 €−2 644 €19 €−494 €3 993 €−1 475 €−788 €
Aktíva spolu6 096 €5 092 €7 201 €13 396 €11 301 €8 821 €11 275 €13 217 €19 329 €11 303 €15 790 €17 300 €9 212 €
Vlastné imanie5 666 €4 124 €6 496 €10 480 €7 617 €3 723 €4 641 €3 557 €6 201 €6 235 €6 729 €2 737 €4 212 €
Podané30. 6. 202629. 6. 202520. 6. 202424. 6. 202327. 6. 202227. 6. 202126. 6. 202030. 6. 201930. 6. 201829. 6. 201730. 6. 201629. 6. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
175. z 179 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2023918226
platiteľ od 4. 4. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Chmelová 283/39, 955 01 Topoľčany
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
31. 10. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 29345/R
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
2553 Obrábanie kovov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
MS-WELDING s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Topoľčany.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

34 zapísaných činností

  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzyod 2026
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2026
  • Faktoring a forfaitingod 2026
  • Finančný lízingod 2026
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahyod 2026
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2026
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2026
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2026
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Obrábanie kovov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 4. 9. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 2553), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025175. z 179
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (obrábanie kovov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 9. 10. 2026 · 6 záznamov

  1. 9. 10. 2026Nový spoločníkDS Genesis s. r. o., podiel 100 %
  2. 21. 9. 2026Nový člen vedeniaIng. Matúš Sakáč, konateľ
  3. 21. 9. 2026Nový člen vedeniaDagmar Sakáčová, konateľ
  4. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  5. 4. 4. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023918226
  6. 31. 10. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia obrábanie kovov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47507233

FireSecure Projects s. r. o. – tržby 3 tis. € – IČO 47507233