V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
M5 Consulting, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Pernek, v registri od 31. 10. 2013. Vo vedení firmy: Ivan Kahanec. V roku 2025 mala firma tržby 27 tis. € (+5,7 %) a zisk 3 tis. €.
Pozor: 1 negatívny záznam v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Starší záznam v Obchodnom vestníku (2014)Obchodný vestník
- Likvidácia · V likvidáciiRegister právnických osôb
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- Daňová spoľahlivosť · SpoľahlivýFinančná správa SR
- DPH · Nie je platiteľom DPHFinančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
9 rokov z účtovných závierok
- Najlepší rok2022, +18 %
Ukazovatele 2025
- Marža12,2 %+4,4 p. b. za rokKoľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
- ROE23,5 %+4,9 p. b. za rokZisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
- ROA23,5 %+4,9 p. b. za rokZisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
- Zadlženosť0,0 %+0,0 p. b. za rokPodiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 27 029 € | 25 560 € | 25 060 € | 25 060 € | 21 160 € | 21 172 € | 19 460 € | 0 € | — |
| Výsledok hospodárenia | 3 295 € | 1 998 € | 1 310 € | 1 378 € | 1 067 € | 1 724 € | 500 € | 0 € | −165 € |
| Aktíva spolu | 14 048 € | 10 753 € | 8 755 € | 7 445 € | 6 067 € | 6 724 € | 5 500 € | 5 000 € | 6 553 € |
| Vlastné imanie | 14 048 € | 10 753 € | 8 755 € | 7 445 € | 6 067 € | 6 724 € | 5 500 € | 5 000 € | 4 835 € |
| Podané | 27. 6. 2026 | 9. 6. 2025 | 27. 6. 2024 | 8. 6. 2023 | 22. 6. 2022 | 27. 6. 2021 | 20. 9. 2020 | 26. 9. 2019 | 30. 6. 2014 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Deň vzniku
- 31. 10. 2013
- 13 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 132602/B
- Základné imanie
- 5 000 €
- Predchádzajúci názov
- M5 Consulting, s.r.o. "v likvidácii"
Insolvenčné konania
Záznamy z Obchodného vestníka
- 16. 11. 2014likvidácia · 34142/V
Prepojené firmy
1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov
Predmet činnosti
18 zapísaných činností
- Administratívne službyod 2013
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2013
- Fotografické službyod 2013
- Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 2013
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2013
- Počítačové službyod 2013
- Prenájom hnuteľných vecíod 2013
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2013
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 73110), podobné tržby
Na tejto adrese
1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom
História zmien
Posledná zmena 27. 6. 2026 · 7 záznamov
- 27. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 6. 4. 2022Nový spoločníkIvan Kahanec, podiel 100 %
- 24. 10. 2018Zmena obchodného menaM5 Consulting, s.r.o.predtým M5 Consulting, s.r.o. "v likvidácii"
- 24. 10. 2018Presun sídlaPernek 375 Pernekpredtým Roštár 111 Roštár
- 21. 11. 2014Zmena obchodného menaM5 Consulting, s.r.o. "v likvidácii"predtým M5 Consulting, s.r.o.
- 21. 11. 2014Presun sídlaRoštár 111 Roštárpredtým Dedinky 68 Dedinky
- 31. 10. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 27. 6. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47510731