SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47512385

ICON Clinical Research Slovakia, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013
IČO
47512385
DIČ
2023949587
Sídlo
Karadžičova 2, 811 09 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľMary Rosarie Kidd

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ICON Clinical Research Slovakia, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 20. 11. 2013. Vo vedení firmy: Mary Rosarie Kidd. V roku 2025 mala firma tržby 5,3 mil. € (+37,1 %) a zisk 244 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať5. z 111 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
5,3 mil. €
Za rok
+37 %
Od 2014
+1538 %
02 mil.4 mil.6 mil.2014—2015+144 %2016+2 %2017−18 %2018−1 %2019+29 %2020−1 %2021+45 %2022+55 %2023+46 %2024+43 %2025+37 %
  • Priemerný rast ročne
    +28,9 %
  • Najlepší rok
    2015, +144 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,6 %
    −1,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    27,2 %
    −5,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    20,3 %
    −1,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    25,5 %
    −7,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby5 260 157 €3 835 829 €2 689 512 €1 843 666 €1 192 101 €823 108 €829 672 €642 578 €652 355 €799 608 €784 658 €321 082 €—
Výsledok hospodárenia244 168 €226 529 €126 796 €86 704 €51 746 €34 779 €36 010 €27 891 €26 303 €31 519 €30 238 €11 403 €−32 €
Aktíva spolu1 204 094 €1 031 655 €734 729 €590 980 €483 385 €362 561 €327 011 €234 080 €253 255 €162 317 €157 643 €57 455 €4 968 €
Vlastné imanie897 286 €694 884 €468 355 €341 559 €254 856 €203 109 €168 331 €132 321 €104 431 €78 128 €46 609 €16 371 €4 968 €
Podané30. 6. 202629. 6. 202528. 6. 202429. 6. 202316. 6. 202227. 6. 202129. 6. 202019. 6. 201926. 6. 201826. 6. 201730. 6. 201630. 6. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
5. z 111 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
78 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023949587
platiteľ od 5. 11. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Karadžičova 2, 811 09 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 94382/B
Veľkosť
50 – 99 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
7210 Výskum a experimentálny vývoj v oblasti prírodných a technických vied
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • administratívne služby,od 2013
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,od 2013
  • vydavateľská činnosť,od 2013
  • reklamné a marketingové služby,od 2013
  • počítačové služby,od 2013
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2013
  • výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných vied,od 2013
  • výskum a vývoj v oblasti prírodných vied,od 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výskum a experimentálny vývoj v oblasti prírodných a technických vied — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 20. 6. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 7210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20255. z 111
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výskum a experimentálny vývoj v oblasti prírodných a technických vied).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

46 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 46.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 9. 11. 2022Nový spoločníkICON HOLDINGS UNLIMITED COMPANY, podiel 100 %
  3. 5. 11. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023949587
  4. 20. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výskum a experimentálny vývoj v oblasti prírodných a technických vied s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47512385

ICON Clinical Research Slovakia, s. r. o. – tržby 5,3 mil. € – IČO 47512385