SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47513683

D.V.M. Quality s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bardejov · od 2013
IČO
47513683
DIČ
2023941601
Sídlo
Duklianska 16, 085 01 Bardejov
firmy v okolí

KonateľMario Di Virgilio

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

D.V.M. Quality s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bardejov, v registri od 22. 11. 2013. Vo vedení firmy: Mario Di Virgilio. V roku 2025 mala firma tržby 115 tis. € (+13,5 %) a stratu 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať84. z 301 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
115 tis. €
Za rok
+14 %
Od 2014
−54 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015+30 %2016−13 %2017+42 %2018−1 %2019−29 %2020−29 %2021−36 %2022+13 %2023−19 %2024−15 %2025+14 %
  • Priemerný rast ročne
    −6,9 %
  • Najlepší rok
    2017, +42 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -3,1 %
    +13,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    -4,2 %
    +13,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    90,2 %
    −14,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby114 674 €101 007 €118 156 €146 394 €129 342 €201 384 €283 960 €400 529 €403 680 €283 310 €327 437 €251 827 €—
Výsledok hospodárenia−3 533 €−16 360 €1 142 €4 550 €−18 802 €20 115 €77 681 €110 504 €114 926 €54 972 €104 287 €77 636 €−653 €
Aktíva spolu84 916 €92 828 €119 678 €119 771 €123 838 €133 207 €137 259 €165 172 €156 135 €127 948 €130 425 €125 862 €4 347 €
Vlastné imanie8 318 €−4 508 €11 852 €10 710 €6 160 €24 462 €82 028 €114 851 €119 273 €59 319 €108 634 €81 983 €4 347 €
Podané16. 6. 202619. 6. 202512. 6. 202429. 3. 202329. 3. 202230. 3. 20219. 3. 202019. 3. 201914. 3. 201827. 3. 201723. 3. 201619. 3. 201513. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
84. z 301 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
6
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023941601
platiteľ od 11. 6. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Duklianska 16, 085 01 Bardejov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 29393/P
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
29100 Výroba motorových vozidiel
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bardejov.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Vedenie účtovníctva.od 2013
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2013
  • Prípravné práce k realizácií stavbyod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živností /veľkoobchod/od 2013
  • Baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 2013
  • Skladovanieod 2013
  • Výroba strojov pre hospodárske odvetviaod 2013
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovovod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 29100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202584. z 301
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

5 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 16. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 16. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 6. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023941601
  3. 22. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47513683

D.V.M. Quality s.r.o. – tržby 115 tis. € – IČO 47513683