SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47514175

Quadron, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Mlynica · od 2013
IČO
47514175
DIČ
2023930260
Sídlo
059 91 Mlynica
firmy v okolí

KonateľMgr. Peter Madzík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Quadron, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Mlynica, v registri od 13. 11. 2013. Vo vedení firmy: Peter Madzík. V roku 2025 mala firma tržby 1 tis. € a zisk 782 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať666. z 693 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1 tis. €
Za rok
−71 %
010 tis.20 tis.2014—2015+146 %2016−43 %2017×4,72018−0 %2019−49 %2021−27 %2022−94 %2023−25 %2024×12,82025−71 %
  • Najlepší rok
    2024, ×12,8
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby1 128 €3 852 €300 €400 €6 470 €—8 870 €17 500 €17 521 €3 700 €6 446 €2 620 €
Výsledok hospodárenia782 €1 852 €300 €−1 332 €227 €—40 €−1 494 €1 714 €−1 118 €1 098 €1 775 €
Aktíva spolu8 872 €8 090 €6 289 €5 938 €9 422 €7 043 €7 043 €7 003 €10 977 €9 263 €8 381 €7 304 €
Vlastné imanie8 872 €8 090 €6 238 €5 938 €7 270 €7 043 €7 043 €7 003 €8 497 €6 783 €7 901 €6 804 €
Podané23. 6. 202630. 6. 202514. 3. 202421. 3. 202328. 6. 202231. 3. 202131. 10. 202030. 3. 201924. 3. 201830. 6. 201730. 3. 201630. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
666. z 693 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
059 91 Mlynica
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 29298/P
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
73200 Prieskum trhu a verejnej mienky
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Mlynica.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • Organizovanie kultúrnych a spoločenských podujatíod 2013
  • Administratívne službyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • Výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných viedod 2013
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických viedod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prieskum trhu a verejnej mienky — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025666. z 693
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prieskum trhu a verejnej mienky).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 23. 6. 2026 · 2 záznamy

  1. 23. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prieskum trhu a verejnej mienky s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47514175

Quadron, s. r. o. – tržby 1 tis. € – IČO 47514175