SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47517191

Optika Kobra s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Lučenec · od 2013
IČO
47517191
DIČ
2023915586
Sídlo
Námestie republiky 10, 984 01 Lučenec
firmy v okolí

KonateľIvana Kulichová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Optika Kobra s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lučenec, v registri od 5. 11. 2013. Vo vedení firmy: Ivana Kulichová. V roku 2025 mala firma tržby 138 tis. € (+0,1 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať789. z 1 682 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
138 tis. €
Za rok
+0 %
Od 2014
−21 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+4 %2016+3 %2017+1 %2018+11 %2019+3 %2020−38 %2021+10 %2022+3 %2023−1 %2024−8 %2025+0 %
  • Priemerný rast ročne
    −2,1 %
  • Najlepší rok
    2018, +11 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,0 %
    +2,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    4,7 %
    +4,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,4 %
    +3,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    27,1 %
    −6,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby138 084 €137 914 €150 645 €151 769 €147 289 €134 332 €217 469 €210 582 €190 044 €187 581 €182 159 €175 233 €—
Výsledok hospodárenia4 183 €242 €491 €6 267 €7 611 €8 701 €20 772 €20 692 €15 547 €18 312 €19 753 €22 059 €−1 201 €
Aktíva spolu121 995 €128 166 €134 529 €165 173 €181 200 €188 641 €116 512 €89 452 €90 396 €97 410 €97 502 €54 065 €4 821 €
Vlastné imanie88 920 €84 737 €84 495 €84 005 €77 738 €70 126 €63 825 €57 363 €51 070 €49 924 €38 611 €25 858 €3 799 €
Podané28. 3. 202625. 3. 202529. 3. 202429. 3. 202328. 3. 202211. 5. 20212. 6. 202030. 3. 201927. 3. 201824. 3. 20179. 3. 20162. 3. 20156. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
789. z 1 682 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023915586
platiteľ od 1. 7. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Námestie republiky 10, 984 01 Lučenec
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 25447/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47789 Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Lučenec.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • očná optikaod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
5 zmlúv
posledná 13. 6. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47789), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025789. z 1 682
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 28. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 7. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023915586
  3. 5. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47517191

Optika Kobra s.r.o. – tržby 138 tis. € – IČO 47517191