SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47518286

presentation 127 s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Malinovo · od 2013
IČO
47518286
DIČ
2023924804
Sídlo
Družstevná 6, 900 45 Malinovo
firmy v okolí

KonateľMgr. Adriana Kneissl

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

presentation 127 s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Malinovo, v registri od 7. 11. 2013. Vo vedení firmy: Adriana Kneissl. V roku 2025 mala firma tržby 80 tis. € (−16,7 %) a zisk 18 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať391. z 1 010 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
80 tis. €
Za rok
−17 %
Od 2014
+321 %
0100 tis.200 tis.2014—2015+146 %2016+52 %2017+52 %2018−20 %2019+80 %2020−55 %2021+24 %2022−37 %2023−18 %2024+113 %2025−17 %
  • Najlepší rok
    2015, +146 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    22,6 %
    −4,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    17,4 %
    −6,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    14,6 %
    −3,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    16,3 %
    −8,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby80 199 €96 226 €45 229 €55 329 €87 951 €70 967 €156 367 €86 714 €108 320 €71 345 €46 873 €19 053 €—
Výsledok hospodárenia18 135 €25 811 €157 €17 881 €29 588 €23 503 €33 590 €10 501 €14 268 €−10 744 €6 603 €7 854 €−104 €
Aktíva spolu124 240 €144 249 €148 096 €153 722 €137 942 €132 665 €139 266 €119 879 €135 322 €122 483 €67 183 €18 463 €4 896 €
Vlastné imanie103 949 €108 814 €117 503 €122 589 €118 896 €89 307 €65 805 €32 214 €21 713 €7 446 €18 189 €12 749 €4 896 €
Podané21. 3. 20267. 4. 20252. 3. 202428. 2. 20237. 6. 202225. 3. 20217. 6. 202026. 6. 201923. 6. 201830. 3. 201724. 6. 201630. 6. 201520. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
391. z 1 010 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023924804
platiteľ od 8. 7. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Družstevná 6, 900 45 Malinovo
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 11. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 94031/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
77290 Prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Malinovo.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2013
  • Výroba fotochemického materiálu nenahraných nosičov záznamovod 2013
  • Vydavateľská činnosťod 2013
  • Fotografické službyod 2013
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2013
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 3 tis. € · posledná 23. 2. 2026

Posledné zmluvy

  • Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. BratislavaDarovacia zmluva3 tis. €23. 2. 2026
  • LUMEN - Špecializované zariadenie, zariadenie pre seniorov a domov sociálnych služiebDarovacia zmluva—23. 1. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 77290), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025391. z 1 010
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 21. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 21. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 7. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2023924804
  3. 7. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47518286

presentation 127 s. r. o. – tržby 80 tis. € – IČO 47518286