SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47518901

VSU Truck, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Hlohovec · od 2013

predtým MRI-SK s. r. o.

IČO
47518901
DIČ
2023931910
Sídlo
Slov.nár.povstania 4402/22, 920 01 Hlohovec
firmy v okolí

KonateľPeter Hallo

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

VSU Truck, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Hlohovec, v registri od 12. 11. 2013. Vo vedení firmy: Peter Hallo. V roku 2025 mala firma tržby 446 tis. € (+6,1 %) a zisk 84 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať34. z 436 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
446 tis. €
Za rok
+6 %
Od 2014
+181 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015+48 %2016+42 %2017−3 %2018+25 %2019−2 %2020−19 %2021+5 %2022+4 %2023+5 %2024+13 %2025+6 %
  • Priemerný rast ročne
    +9,8 %
  • Najlepší rok
    2015, +48 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    18,8 %
    +7,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    24,3 %
    +6,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    19,1 %
    +2,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    21,5 %
    +16,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby446 399 €420 911 €373 237 €356 544 €343 917 €326 468 €401 453 €408 263 €326 052 €334 856 €236 001 €159 091 €—
Výsledok hospodárenia83 945 €45 811 €12 271 €49 718 €30 006 €38 499 €21 659 €14 420 €11 656 €14 702 €14 938 €5 659 €−3 802 €
Aktíva spolu439 474 €275 192 €241 410 €242 908 €198 675 €167 915 €193 317 €178 688 €109 152 €96 457 €98 833 €77 390 €12 408 €
Vlastné imanie344 942 €260 997 €215 186 €202 915 €153 197 €123 191 €85 232 €63 573 €49 153 €37 497 €22 795 €7 857 €2 198 €
Podané19. 3. 202623. 3. 202527. 3. 202411. 3. 202330. 3. 202229. 3. 202123. 6. 202011. 3. 201916. 3. 20188. 3. 20178. 4. 201619. 3. 201513. 2. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
34. z 436 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023931910
platiteľ od 16. 1. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Slov.nár.povstania 4402/22, 920 01 Hlohovec
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 35504/T
Základné imanie
6 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
95290 Oprava iných osobných potrieb a potrieb pre domácnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
MRI-SK s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Hlohovec.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • Výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojovod 2013
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2013
  • Počítačové službyod 2013
  • Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava iných osobných potrieb a potrieb pre domácnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
8 zmlúv
spolu 77 tis. € · posledná 7. 9. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 95290), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202534. z 436
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava iných osobných potrieb a potrieb pre domácnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 19. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 19. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 4. 2025Presun sídlaSlov.nár.povstania 4402/22 Hlohovecpredtým Tehelná 2 Hlohovec
  3. 25. 9. 2014Presun sídlaTehelná 2 Hlohovecpredtým Karpatské námestie 10 Bratislava-Rača
  4. 22. 9. 2014Nový člen vedeniaPeter Hallo, konateľ
  5. 12. 4. 2014Zmena obchodného menaVSU Truck, s. r. o.predtým MRI-SK s. r. o.
  6. 16. 1. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023931910
  7. 12. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava iných osobných potrieb a potrieb pre domácnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47518901

VSU Truck, s. r. o. – tržby 446 tis. € – IČO 47518901