SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47519690

EMATO s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Považská Bystrica · od 2013
IČO
47519690
DIČ
2023936970
Sídlo
Sládkovičova 617, 017 01 Považská Bystrica
firmy v okolí

KonateľKatarína Smatanová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EMATO s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Považská Bystrica, v registri od 19. 11. 2013. Vo vedení firmy: Katarína Smatanová a Martin Smatana. V roku 2025 mala firma tržby 1 mil. € (+6,9 %) a zisk 43 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať546. z 15 639 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1 mil. €
Za rok
+7 %
Od 2014
+1997 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2014—2015×7,62016−3 %2017+24 %2018+20 %2019+9 %2020+53 %2021+10 %2022+4 %2023−8 %2024+0 %2025+7 %
  • Najlepší rok
    2015, ×7,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,2 %
    −4,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,9 %
    −7,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,6 %
    −6,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    19,6 %
    −0,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 018 129 €952 259 €947 584 €1 028 531 €986 985 €895 823 €584 635 €536 991 €446 000 €358 947 €369 031 €48 543 €—
Výsledok hospodárenia42 722 €84 884 €59 433 €78 325 €121 596 €72 402 €8 566 €71 771 €37 686 €17 291 €17 391 €873 €−1 €
Aktíva spolu768 158 €722 396 €638 691 €589 199 €521 863 €378 521 €314 713 €262 063 €215 871 €176 674 €178 306 €138 594 €4 999 €
Vlastné imanie617 940 €575 218 €490 334 €430 901 €352 575 €230 979 €158 577 €150 011 €78 240 €40 554 €23 263 €5 872 €4 999 €
Podané31. 3. 202631. 3. 20252. 4. 202431. 3. 202331. 3. 20226. 4. 20212. 11. 20201. 4. 20193. 4. 201829. 3. 201730. 3. 201630. 3. 201525. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
546. z 15 639 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023936970
platiteľ od 1. 12. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Sládkovičova 617, 017 01 Považská Bystrica
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 29471/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Považská Bystrica.

Predmet činnosti

19 zapísaných činností

  • Čistiace a upratovacie službyod 2013
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2013
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2013
  • Opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 2013
  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2013
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 2013
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025546. z 15 639
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 12. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023936970
  3. 19. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47519690

EMATO s.r.o. – tržby 1,0 mil. € – IČO 47519690