SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47520841

SPOĽAHNI SA s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bernolákovo · od 2013
IČO
47520841
DIČ
2023936420
Sídlo
Grobská 39, 900 27 Bernolákovo
firmy v okolí

KonateľPavol Vlček

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SPOĽAHNI SA s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bernolákovo, v registri od 13. 11. 2013. Vo vedení firmy: Pavol Vlček. V roku 2025 mala firma tržby 463 tis. € (+256,8 %) a zisk 42 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať105. z 551 v odvetví
2/2

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/2 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
463 tis. €
Za rok
+257 %
Od 2014
+692 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015+91 %2016+43 %2017+25 %2018−17 %2019+19 %2020−15 %2021+9 %2022+72 %2023−20 %2024−48 %2025+257 %
  • Priemerný rast ročne
    +20,7 %
  • Najlepší rok
    2025, +257 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    9,0 %
    +17,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    72,0 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    20,9 %
    +29,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    71,0 %
    −22,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby462 639 €129 666 €251 015 €312 884 €182 393 €167 419 €198 090 €166 100 €199 508 €159 741 €111 646 €58 416 €—
Výsledok hospodárenia41 546 €−10 739 €9 855 €17 237 €6 645 €−4 122 €3 109 €5 216 €6 357 €4 496 €1 981 €2 633 €−368 €
Aktíva spolu199 022 €129 666 €175 550 €152 066 €155 690 €234 222 €121 508 €8 078 €87 329 €17 292 €21 294 €17 416 €7 102 €
Vlastné imanie57 705 €8 565 €29 159 €24 502 €18 705 €3 143 €23 074 €3 013 €20 098 €13 741 €9 246 €7 265 €4 632 €
Podané29. 6. 202628. 6. 202530. 6. 202430. 6. 20233. 4. 202230. 6. 20212. 11. 202030. 6. 201929. 6. 201829. 6. 201727. 6. 201625. 5. 201530. 5. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
105. z 551 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
11 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
11
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023936420
platiteľ od 1. 12. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Grobská 39, 900 27 Bernolákovo
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 94199/B
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
33120 Oprava strojov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bernolákovo.

Záložné práva

2 záznamy v Notárskom centrálnom registri

  • Registrácia nového záložného práva2. 5. 2025
    veriteľ neuvedený
    17554/2025
  • Registrácia nového záložného práva31. 5. 2016
    veriteľ neuvedený
    14880/2016

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • Kuriérske službyod 2013
  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidlaod 2013
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • Projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie stabilných a polostabilných hasiacich zariadeníod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava strojov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 33120), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025105. z 551
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava strojov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 5. 2025Záložné právo
  3. 27. 2. 2019Nový spoločníkPavol Vlček, podiel 100 %
  4. 31. 5. 2016Záložné právo
  5. 1. 12. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023936420
  6. 13. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava strojov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47520841

SPOĽAHNI SA s.r.o. – tržby 463 tis. € – IČO 47520841