SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47523573

IRC Consult, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2013
IČO
47523573
DIČ
2023966340
Sídlo
Rakové 84/37, 010 01 Žilina
firmy v okolí

KonateľIng. Róbert Cibula

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

IRC Consult, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 9. 11. 2013. Vo vedení firmy: Róbert Cibula. V roku 2025 mala firma tržby 1 tis. € a stratu 337 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať766. z 805 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1 tis. €
Za rok
−18 %
05 tis.10 tis.15 tis.2014—2017×24,82018+50 %2020+122 %2023−88 %2024+0 %2025−18 %
  • Najlepší rok
    2017, ×24,8
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320202018201720162014
Tržby1 411 €1 730 €1 730 €14 820 €6 680 €4 455 €—180 €
Výsledok hospodárenia−337 €−495 €−495 €−130 €2 907 €810 €—−535 €
Aktíva spolu4 168 €4 010 €4 010 €4 661 €7 953 €8 883 €8 073 €6 066 €
Vlastné imanie4 168 €4 010 €4 010 €—7 907 €5 810 €5 000 €4 465 €
Podané21. 6. 202623. 3. 202623. 3. 202627. 6. 202127. 6. 201929. 6. 201730. 6. 201630. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
766. z 805 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Rakové 84/37, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 76125/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
58190 Ostatné vydavateľské činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied,od 2013
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2013
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2013
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2013
  • informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly,od 2013
  • vydavateľská činnosť,od 2013
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2013
  • Poskytovanie služieb osobného charakteruod 2022
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné vydavateľské činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 15. 11. 2018

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 58190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025766. z 805
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné vydavateľské činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 21. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 21. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 5. 1. 2021Nový spoločníkIng. Róbert Cibula, podiel 100 %
  3. 17. 12. 2020Nový člen vedeniaIng. Róbert Cibula, konateľ
  4. 6. 3. 2018Presun sídlaRakové 84/37 Žilinapredtým Lipová 24 Viničné
  5. 9. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné vydavateľské činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47523573

IRC Consult, s. r. o. – tržby 1 tis. € – IČO 47523573