SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47524545

ERINACEUS s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013

predtým Zlaté mince, s. r. o. a 1 ďalší názov

IČO
47524545
DIČ
2023919271
Sídlo
Narcisová 16, 821 01 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľTomáš Györög+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ERINACEUS s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 8. 11. 2013. Vo vedení firmy: Tomáš Györög a Michal Győrőg. V roku 2025 mala firma tržby 785 € (−98,8 %) a stratu 13 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1619. z 1 678 v odvetví
2/5

Pozor: 3 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
785 €
Za rok
−99 %
Od 2013
−98 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+46 %2016×4,92017+139 %2018−28 %2019−12 %2020+15 %2021+2 %2022−69 %2023+21 %2024−59 %2025−99 %
  • Najlepší rok
    2016, ×4,9

Ukazovatele 2025

  • ROE
    -56,9 %
    −67,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -53,2 %
    −62,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    6,5 %
    +1,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620142013
Tržby785 €67 340 €163 784 €135 301 €434 522 €425 876 €371 221 €423 186 €585 483 €245 398 €50 138 €34 329 €
Výsledok hospodárenia−13 089 €3 705 €369 €5 485 €2 443 €3 292 €3 799 €4 118 €7 467 €415 €6 207 €902 €
Aktíva spolu24 593 €38 161 €33 968 €34 849 €36 207 €26 478 €22 946 €21 310 €82 388 €60 136 €14 525 €6 271 €
Vlastné imanie23 004 €36 093 €32 388 €32 019 €26 534 €24 091 €20 799 €17 000 €12 882 €5 415 €12 109 €5 902 €
Podané9. 6. 202627. 6. 202527. 6. 202427. 6. 202320. 6. 202229. 6. 202129. 10. 202019. 6. 201927. 6. 201830. 6. 201720. 6. 201521. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1619. z 1 678 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023919271
platiteľ od 14. 7. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Narcisová 16, 821 01 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 94068/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
63110 Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
MOLUS s. r. o. · Zlaté mince, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností

  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2013
  • reklamné a marketingové službyod 2013
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • administratívne službyod 2013
  • prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 11 tis. € · posledná 10. 3. 2017

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 63110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251619. z 1 678
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

5 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 9. 6. 2026 · 11 záznamov

  1. 9. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 8. 2025Presun sídlaNarcisová 16 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Šalviova 40 Bratislava - mestská časť Ružinov
  3. 12. 3. 2016Zmena obchodného menaERINACEUS s. r. o.predtým MOLUS s. r. o.
  4. 12. 3. 2016Nový spoločníkTomáš Györög, podiel 50 %
  5. 12. 3. 2016Nový spoločníkMichal Györög, podiel 50 %
  6. 22. 2. 2016Nový člen vedeniaTomáš Györög, konateľ
  7. 22. 2. 2016Nový člen vedeniaMichal Győrőg, konateľ
  8. 17. 12. 2015Zmena obchodného menaMOLUS s. r. o.predtým Zlaté mince, s. r. o.
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47524545

ERINACEUS s. r. o. – tržby 785 € – IČO 47524545