SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47525282

G.O.F., s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trstín · od 2013
IČO
47525282
DIČ
2023933758
Sídlo
Trstín 608, 919 05 Trstín
firmy v okolí

KonateľLadislav Zaťko

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

G.O.F., s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trstín, v registri od 7. 11. 2013. Vo vedení firmy: Ladislav Zaťko. V roku 2025 mala firma tržby 167 tis. € (+16,4 %) a zisk 34 tis. €.

3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
167 tis. €
Za rok
+16 %
0200 tis.400 tis.2013—2014×89,82015−45 %2016+235 %2017−29 %2018−45 %2020+55 %2021+192 %2022−6 %2023−10 %2024−53 %2025+16 %
  • Najlepší rok
    2014, ×89,8

Ukazovatele 2025

  • Marža
    20,5 %
    +40,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    20,9 %
    +34,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    nad 300 %
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby167 117 €143 609 €306 153 €341 325 €364 917 €125 000 €—80 782 €146 955 €206 795 €61 820 €112 200 €1 250 €
Výsledok hospodárenia34 215 €−27 981 €972 €−233 €−78 523 €−18 282 €−299 642 €−105 926 €6 748 €69 647 €−106 839 €−6 722 €575 €
Aktíva spolu163 633 €213 054 €256 763 €177 842 €199 033 €176 300 €196 062 €271 293 €300 942 €172 264 €60 112 €50 049 €5 846 €
Vlastné imanie−526 991 €−561 206 €−533 225 €−534 197 €−533 964 €−455 441 €−437 159 €−137 517 €−31 591 €−38 339 €−107 986 €−1 147 €5 575 €
Podané27. 3. 202612. 2. 202514. 3. 202429. 3. 202331. 3. 202225. 3. 20212. 4. 20204. 3. 201927. 2. 201829. 3. 20179. 3. 201627. 3. 20154. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2835. z 15 640 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023933758
platiteľ od 1. 2. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Trstín 608, 919 05 Trstín
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 33130/T
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trstín.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2013
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2013
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252835. z 15 640
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 5. 2023Nový spoločníkLadislav Zaťko, podiel 100 %
  3. 1. 2. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023933758
  4. 7. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47525282

G.O.F., s.r.o. – tržby 167 tis. € – IČO 47525282