SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47526441

Studio Esprit Slovakia s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava-Nové mesto · od 2014
IČO
47526441
DIČ
2024049731
Sídlo
Bárdošova 2939/25, 831 01 Bratislava-Nové mesto
firmy v okolí

KonateľVladimíra Gálová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Studio Esprit Slovakia s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava-Nové mesto, v registri od 28. 2. 2014. Vo vedení firmy: Vladimíra Gálová a Martin Gál. V roku 2025 mala firma tržby 65 tis. € (−64,4 %) a stratu 569 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať189. z 1 244 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
65 tis. €
Za rok
−64 %
Od 2014
+91 %
0100 tis.200 tis.2014—2015+56 %2016+39 %2017−5 %2018+18 %2019−2 %2020−9 %2021−17 %2022+20 %2023+7 %2024+134 %2025−64 %
  • Najlepší rok
    2024, +134 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,9 %
    −3,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -2,3 %
    −24,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -2,0 %
    −14,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    13,8 %
    −30,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby64 680 €181 658 €77 623 €72 831 €60 802 €73 410 €81 045 €82 386 €70 050 €73 665 €53 036 €33 939 €
Výsledok hospodárenia−569 €5 470 €−5 925 €−466 €−11 329 €1 960 €6 171 €7 227 €6 222 €7 078 €3 059 €452 €
Aktíva spolu28 235 €44 439 €22 546 €30 209 €32 254 €57 620 €42 369 €47 713 €25 499 €41 892 €10 780 €8 250 €
Vlastné imanie24 351 €24 920 €19 449 €25 373 €25 839 €37 169 €35 209 €29 038 €21 810 €15 588 €8 511 €5 452 €
Podané2. 2. 202623. 3. 202513. 2. 202414. 3. 202318. 2. 202215. 3. 202118. 5. 202015. 2. 201927. 2. 201819. 2. 201728. 2. 201612. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
189. z 1 244 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024049731
platiteľ od 5. 10. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bárdošova 2939/25, 831 01 Bratislava-Nové mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 2. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 97605/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
96020 Kadernícke a kozmetické služby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava-Nové mesto.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • Prenájom hnuteľných vecí,od 2014
  • Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 2014
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu s kozmetickými výrobkami, výrobkami zdravej výživyod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2014
  • Manikúraod 2014
  • Pedikúraod 2014
  • Kozmetické službyod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Kadernícke a kozmetické služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 96020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025189. z 1 244
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (kadernícke a kozmetické služby).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 2. 2. 2026 · 6 záznamov

  1. 2. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 5. 10. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2024049731
  3. 30. 4. 2014Nový spoločníkVladimíra Gálová, podiel 50 %
  4. 30. 4. 2014Nový spoločníkMgr. Martin Gál, MBA, podiel 50 %
  5. 14. 4. 2014Nový člen vedeniaMgr. Martin Gál, MBA, konateľ
  6. 28. 2. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia kadernícke a kozmetické služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47526441

Studio Esprit Slovakia s.r.o. – tržby 65 tis. € – IČO 47526441