SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47527170

FIJO s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Veľké Zálužie · od 2013
IČO
47527170
DIČ
2023950566
Sídlo
Budín 1129, 951 35 Veľké Zálužie
firmy v okolí

KonateľJozef Chňapek

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

FIJO s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľké Zálužie, v registri od 29. 11. 2013. Vo vedení firmy: Jozef Chňapek. V roku 2025 mala firma tržby 14 tis. € (−49,2 %) a zisk 558 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať12043. z 15 639 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
14 tis. €
Za rok
−49 %
Od 2015
−58 %
020 tis.40 tis.60 tis.2015—2016+46 %2017−29 %2018−45 %2019+92 %2020+12 %2021−64 %2022+46 %2023+119 %2024−41 %2025−49 %
  • Najlepší rok
    2023, +119 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,1 %
    −3,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    2,2 %
    −5,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,8 %
    −1,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    64,4 %
    −0,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby13 732 €27 031 €45 974 €20 945 €14 369 €40 419 €36 195 €18 854 €34 032 €47 772 €32 676 €——
Výsledok hospodárenia558 €1 918 €2 266 €1 625 €1 508 €2 077 €1 401 €765 €2 243 €2 142 €4 021 €1 101 €−146 €
Aktíva spolu72 565 €72 541 €83 683 €90 864 €95 912 €23 890 €17 264 €19 077 €27 954 €15 154 €15 473 €6 786 €5 220 €
Vlastné imanie25 815 €25 257 €23 339 €21 073 €19 448 €17 940 €16 673 €15 272 €14 507 €12 264 €10 122 €6 101 €4 854 €
Podané24. 3. 202611. 3. 202522. 3. 20249. 3. 202318. 3. 202213. 3. 202112. 3. 20205. 3. 201913. 3. 201829. 6. 201728. 6. 201629. 6. 201521. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
12043. z 15 639 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Budín 1129, 951 35 Veľké Zálužie
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 36093/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Veľké Zálužie.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Klampiarstvood 2013
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2013
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2013
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Administratívne službyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 5 tis. € · posledná 26. 8. 2025

Posledné zmluvy

  • Ústav na výkon trestu odňatia slobody Nitra-ChrenováZmluva o dielo 5 tis. €26. 8. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202512043. z 15 639
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 24. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 24. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodJozef Chňapek
  3. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodJozef Chňapek
  4. 29. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47527170

FIJO s.r.o. – tržby 14 tis. € – IČO 47527170