SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47528834

MUP Slovakia, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Soblahov · od 2013
IČO
47528834
DIČ
2023951809
Sídlo
913 38 Soblahov
firmy v okolí

KonateľIng. Magdaléna Žejdlíková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MUP Slovakia, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Soblahov, v registri od 29. 11. 2013. Vo vedení firmy: Magdaléna Žejdlíková. V roku 2025 mala firma tržby 50 tis. € (+61,5 %) a stratu 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2530. z 6 701 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
50 tis. €
Za rok
+61 %
025 tis.50 tis.75 tis.2014—2015×222016−16 %2017+106 %2018+34 %2019−2 %2020+49 %2021+7 %2022+8 %2023−21 %2024−46 %2025+61 %
  • Najlepší rok
    2015, ×22

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -6,5 %
    +9,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -14,8 %
    +31,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -4,1 %
    +2,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    72,1 %
    −13,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby49 789 €30 835 €56 862 €71 900 €66 445 €61 858 €41 530 €42 531 €31 757 €15 418 €18 361 €834 €—
Výsledok hospodárenia−3 253 €−4 793 €−739 €126 €32 €−13 827 €−5 571 €661 €−1 936 €685 €−325 €−706 €−311 €
Aktíva spolu78 965 €70 233 €74 374 €75 494 €74 003 €32 584 €17 722 €25 108 €22 829 €30 088 €6 839 €4 467 €4 689 €
Vlastné imanie22 041 €10 294 €5 088 €5 827 €5 701 €−16 331 €−2 504 €3 067 €2 406 €4 342 €3 657 €3 983 €4 689 €
Podané30. 5. 20261. 6. 202515. 6. 202429. 6. 202329. 3. 202230. 3. 202129. 10. 202025. 3. 201925. 6. 201814. 3. 201720. 6. 201629. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2530. z 6 701 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023951809
platiteľ od 24. 9. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
913 38 Soblahov
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 29569/R
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
69200 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Soblahov.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • Vydavateľská činnosťod 2013
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služiebod 2013
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2013
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Počítačové službyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
spolu 10 tis. € · posledná 16. 3. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 69200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252530. z 6 701
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 5. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 11. 2022Presun sídla856 Soblahovpredtým Pádivého 689/11 Trenčín
  3. 21. 7. 2015Nový spoločníkIng. Magdaléna Žejdlíková, podiel 100 %
  4. 24. 9. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023951809
  5. 29. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47528834

MUP Slovakia, s. r. o. – tržby 50 tis. € – IČO 47528834