SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47528940

AV PED s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Skalica · od 2014
IČO
47528940
DIČ
2024081466
Sídlo
Koreszkova 1002/15, 909 01 Skalica
firmy v okolí

KonateľMUDr. Peter Košík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AV PED s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Skalica, v registri od 29. 4. 2014. Vo vedení firmy: Peter Košík. V roku 2025 mala firma tržby 173 tis. € (+14,6 %) a stratu 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať859. z 1 531 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
173 tis. €
Za rok
+15 %
Od 2014
+255 %
0100 tis.200 tis.2014—2015+55 %2016+6 %2017+15 %2018−5 %2019+21 %2020+9 %2021+25 %2022+2 %2023+6 %2024−2 %2025+15 %
  • Najlepší rok
    2015, +55 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -5,5 %
    −4,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    -11,6 %
    −9,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    91,1 %
    +9,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby173 373 €151 230 €155 022 €146 821 €144 351 €115 621 €106 281 €88 046 €92 567 €80 570 €75 719 €48 797 €
Výsledok hospodárenia−9 493 €−1 820 €3 460 €−282 €−1 164 €−7 372 €1 304 €−1 836 €3 146 €5 343 €5 527 €3 695 €
Aktíva spolu82 036 €83 707 €74 270 €80 836 €57 353 €45 573 €38 662 €42 790 €33 803 €35 412 €34 340 €36 673 €
Vlastné imanie7 329 €15 002 €16 822 €13 362 €13 643 €14 807 €22 179 €20 875 €22 711 €19 565 €14 222 €8 695 €
Podané12. 6. 202611. 3. 202522. 5. 202414. 6. 202326. 4. 202217. 6. 20214. 8. 20203. 6. 201931. 5. 201827. 4. 201716. 6. 201626. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
859. z 1 531 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2024081466
platiteľ od 28. 8. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Koreszkova 1002/15, 909 01 Skalica
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 4. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 34373/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86210 Činnosti všeobecnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Skalica.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

3 zapísané činnosti · 1 ukončená činnosť

  • reklamné a marketingové službyod 2014
  • poradenská činnosť v oblasti zdravého životného štýlu a zdravej výživyod 2014
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia ambulantnej zdravotnej starostlivosti- všeobecnej ambulancie pre deti a dorast v špecializačnom odbore pediatriaod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti všeobecnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
32 zmlúv
posledná 31. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—23. 10. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 5. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 4. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 9. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 7. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 4. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025859. z 1 531
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti všeobecnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 12. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 12. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 12. 2022Zápis konečného užívateľa výhodMUDr. Peter Košík
  3. 15. 12. 2022Výmaz konečného užívateľa výhodMUDr. Peter Košík
  4. 4. 3. 2022Zápis konečného užívateľa výhodMUDr. Peter Košík
  5. 24. 12. 2021Nový spoločníkMUDr. Peter Košík, podiel 100 %
  6. 13. 12. 2021Nový člen vedeniaMUDr. Peter Košík, konateľ
  7. 28. 8. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2024081466
  8. 29. 4. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti všeobecnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47528940

AV PED s.r.o. – tržby 173 tis. € – IČO 47528940