SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47529237

Ronitech s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2014
IČO
47529237
DIČ
2024002838
Sídlo
Zuzany Chalupovej 4034/15, 851 07 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľMiroslav Pastucha

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Ronitech s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 17. 1. 2014. Vo vedení firmy: Miroslav Pastucha. V roku 2025 mala firma tržby 11 tis. € a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1083. z 1 284 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
11 tis. €
Za rok
+118 %
Od 2014
−61 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015+10 %2016+34 %2017−52 %2018+5 %2019−12 %2020−38 %2021−26 %2022−95 %2023−72 %2024×43,52025+118 %
  • Najlepší rok
    2024, ×43,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    53,7 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    42,6 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    40,6 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    4,7 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby10 535 €4 831 €111 €400 €8 173 €10 984 €17 813 €20 242 €19 331 €40 268 €30 020 €27 193 €
Výsledok hospodárenia5 656 €564 €−2 558 €−1 447 €91 €−1 082 €−761 €233 €1 463 €−402 €4 214 €1 982 €
Aktíva spolu13 934 €8 326 €7 372 €9 926 €11 426 €13 239 €13 874 €15 342 €15 711 €13 559 €23 977 €23 237 €
Vlastné imanie13 282 €7 626 €7 063 €9 621 €11 068 €10 977 €12 060 €12 491 €12 258 €10 794 €11 196 €6 982 €
Podané24. 2. 202611. 3. 20252. 4. 202423. 3. 202317. 6. 202214. 6. 202128. 7. 202023. 6. 201931. 3. 201830. 6. 20178. 6. 201630. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1083. z 1 284 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Zuzany Chalupovej 4034/15, 851 07 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 1. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 96316/B
Hlavná činnosť
59120 Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov,od 2014
  • vedenie účtovníctva,od 2014
  • administratívne služby,od 2014
  • prevádzkovanie športových zariadení,od 2014
  • správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty,od 2014
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2014
  • prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení,od 2014
  • reklamné a marketingové služby,od 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 59120), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251083. z 1 284
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 24. 2. 2026 · 3 záznamy

  1. 24. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 31. 3. 2023Presun sídlaZuzany Chalupovej 4034/15 Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým Vodárenská 848/5 Dunajská Lužná
  3. 17. 1. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47529237

Ronitech s. r. o. – tržby 11 tis. € – IČO 47529237