SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47529288

Impex MK s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2013
IČO
47529288
DIČ
2023932449
Sídlo
Hodžova 22, 911 01 Trenčín
firmy v okolí

KonateľMartin Kurpaš

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Impex MK s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 14. 11. 2013. Vo vedení firmy: Martin Kurpaš. V roku 2024 mala firma zisk 0 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
0 €
Za rok
—
025 tis.50 tis.75 tis.2014—2015×6,92016−48 %2017−29 %2018−12 %2019−76 %2020−54 %2021+283 %2022−100 %2023—2024—
  • Najlepší rok
    2015, ×6,9
Celý výkaz a originály závierok
202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby0 €0 €0 €9 264 €2 419 €5 249 €22 210 €25 337 €35 695 €68 195 €9 918 €—
Výsledok hospodárenia0 €0 €0 €−303 €−502 €−467 €−1 450 €2 245 €232 €3 094 €−84 €—
Aktíva spolu7 681 €7 681 €7 681 €7 765 €8 068 €8 570 €9 037 €17 834 €14 686 €16 372 €14 918 €5 000 €
Vlastné imanie7 681 €7 681 €7 681 €7 765 €8 068 €8 570 €9 037 €10 487 €8 242 €8 010 €4 916 €5 000 €
Podané30. 6. 202531. 7. 202430. 6. 202430. 6. 202230. 6. 20212. 11. 202030. 6. 20192. 7. 201830. 6. 201730. 6. 201630. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
IČ DPH
SK2023932449
platiteľ od 1. 1. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hodžova 22, 911 01 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 29442/R
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
2553 Obrábanie kovov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidlaod 2013
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/od 2013
  • Opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Obrábanie kovov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 2553), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

74 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 74.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2025 · 5 záznamov

  1. 30. 6. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  2. 9. 11. 2021Nový člen vedeniaMartin Kurpaš, konateľ
  3. 1. 9. 2021Zrušená registrácia DPH
  4. 1. 1. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2023932449
  5. 14. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia obrábanie kovov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47529288

Impex MK s.r.o. – IČO 47529288