SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47529679

FOGI, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013
IČO
47529679
DIČ
2023949708
Sídlo
Doležalova 3424/15C, 821 04 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľMario Fogada+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

FOGI, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 21. 11. 2013. Vo vedení firmy: Mario Fogada a Jana Fogadová. V roku 2024 mala firma tržby 673 tis. € (−68,4 %) a stratu 24 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať44. z 333 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
673 tis. €
Za rok
−68 %
Od 2014
+757 %
01 mil.2 mil.3 mil.2014—2015+35 %2016+144 %2017+100 %2018+0 %2019+25 %2020+46 %2021+19 %2022+20 %2023+58 %2024−68 %
  • Priemerný rast ročne
    +24,0 %
  • Najlepší rok
    2016, +144 %

Ukazovatele 2024

  • Marža
    -3,6 %
    −0,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -6,6 %
    +2,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    111,3 %
    +9,1 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby673 315 €2 133 695 €1 349 809 €1 127 789 €949 964 €650 503 €520 290 €519 121 €258 971 €106 022 €78 591 €—
Výsledok hospodárenia−24 470 €−67 588 €702 €3 189 €4 388 €5 302 €−32 157 €−68 963 €1 741 €1 756 €1 692 €−23 €
Aktíva spolu371 573 €785 391 €369 398 €426 122 €492 510 €335 688 €389 661 €276 597 €218 853 €107 903 €26 309 €5 477 €
Vlastné imanie−42 150 €−17 680 €49 908 €49 206 €46 017 €41 629 €36 327 €−38 799 €30 165 €8 424 €19 650 €4 977 €
Podané30. 6. 202628. 6. 202428. 6. 202313. 4. 202228. 6. 202124. 4. 202031. 3. 201929. 3. 20182. 3. 201721. 3. 201630. 7. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
44. z 333 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023949708
platiteľ od 10. 9. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Doležalova 3424/15C, 821 04 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 181529/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 2013
  • Čistiace a upratovacie službyod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Vedenie účtovníctvaod 2013
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2013
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2013
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
17 zmlúv
spolu 15 tis. € · posledná 7. 12. 2023

Posledné zmluvy

  • agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnikDodatok č. 7 k Zmluve o nájme (VONKAJŠIA PLOCHA) uzatvor. v zmysle zákona č. 40/1964 Zb. Občiansky zákonník v platnom znení—7. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202444. z 333
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

799 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 799.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  2. 7. 9. 2024Presun sídlaDoležalova 3424/15C Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Piaristická 2 Nitra
  3. 28. 9. 2018Presun sídlaPiaristická 2 Nitrapredtým Jelenecká 954/256A Nitrianske Hrnčiarovce
  4. 10. 9. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2023949708
  5. 21. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47529679

FOGI, s. r. o. – tržby 673 tis. € – IČO 47529679