SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47529920

LUTOI s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Dubnica nad Váhom · od 2013
IČO
47529920
DIČ
2023941403
Sídlo
Obrancov mieru 347/20, 018 41 Dubnica nad Váhom
firmy v okolí

KonateľĽuboš Tomášik

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LUTOI s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dubnica nad Váhom, v registri od 23. 11. 2013. Vo vedení firmy: Ľuboš Tomášik. V roku 2025 mala firma tržby 49 tis. € (+14,2 %) a zisk 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať6893. z 15 639 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
49 tis. €
Za rok
+14 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015−2 %2016+120 %2017×5,62018+28 %2019−51 %2020+56 %2021+34 %2022+5 %2023+24 %2024−7 %2025+14 %
  • Najlepší rok
    2017, ×5,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    16,8 %
    +4,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    28,8 %
    +2,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    20,8 %
    +5,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    27,5 %
    −13,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby48 618 €42 585 €45 805 €36 966 €35 338 €26 464 €16 933 €34 248 €26 663 €4 731 €2 150 €2 200 €—
Výsledok hospodárenia8 189 €5 238 €3 092 €9 132 €−690 €−85 €1 150 €−1 148 €−3 663 €−713 €1 670 €1 620 €−310 €
Aktíva spolu39 288 €34 593 €24 254 €34 898 €3 468 €3 768 €6 437 €2 937 €4 085 €7 747 €8 460 €6 790 €4 690 €
Vlastné imanie28 482 €20 293 €15 056 €11 963 €2 831 €3 521 €3 606 €2 456 €3 604 €7 267 €7 980 €6 310 €4 690 €
Podané26. 6. 202627. 3. 202518. 6. 202420. 6. 202326. 6. 202223. 6. 202126. 10. 202021. 6. 201929. 6. 201827. 6. 201722. 3. 201628. 6. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
6893. z 15 639 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
958 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Obrancov mieru 347/20, 018 41 Dubnica nad Váhom
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 29516/R
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Dubnica nad Váhom.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • Kovoobrábanieod 2013
  • Nástrojárstvood 2013
  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2013
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovovod 2013
  • Opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 2013
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2013
  • Administratívne službyod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20256893. z 15 639
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 2 záznamy

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47529920

LUTOI s.r.o. – tržby 49 tis. € – IČO 47529920