SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47530057

PEDIATMED s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · od 2013
IČO
47530057
DIČ
2023944758
Sídlo
Spojová 3992/8, 974 04 Banská Bystrica
firmy v okolí

KonateľMUDr. Peter Mesár

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PEDIATMED s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, v registri od 22. 11. 2013. Vo vedení firmy: Peter Mesár. V roku 2025 mala firma tržby 230 tis. € (−4,0 %) a zisk 101 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať450. z 1 531 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
230 tis. €
Za rok
−4 %
Od 2014
+282 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+34 %2016+25 %2017+10 %2018+12 %2019+13 %2020+19 %2021+12 %2022+7 %2023+10 %2024+8 %2025−4 %
  • Priemerný rast ročne
    +13,0 %
  • Najlepší rok
    2015, +34 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    44,1 %
    −2,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    94,8 %
    −0,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    81,9 %
    +1,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    13,6 %
    −2,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby229 553 €239 049 €222 312 €201 319 €187 686 €167 159 €140 092 €123 968 €110 568 €100 551 €80 690 €60 104 €—
Výsledok hospodárenia101 280 €112 134 €99 826 €92 876 €76 324 €56 600 €45 678 €18 004 €17 410 €15 325 €8 564 €1 950 €−1 211 €
Aktíva spolu123 657 €139 720 €260 024 €153 119 €162 401 €96 500 €83 867 €67 622 €74 783 €75 890 €58 050 €30 888 €3 840 €
Vlastné imanie106 780 €117 634 €231 515 €131 690 €116 919 €62 100 €51 178 €47 633 €47 039 €29 629 €14 304 €5 739 €3 789 €
Podané25. 3. 202631. 3. 202527. 3. 202423. 6. 202316. 6. 202228. 6. 202127. 3. 202028. 2. 20195. 3. 201821. 6. 201724. 6. 201621. 3. 201521. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
450. z 1 531 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Spojová 3992/8, 974 04 Banská Bystrica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 25650/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86210 Činnosti všeobecnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Bystrica.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • Prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia: druh: ambulancia všeobecná, odborné zameranie: všeobecná ambulantná zdravotná starostlivosť o deti a dorast, špecializačný odbor: pediatria a dorastové lekárstvood 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti všeobecnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
33 zmlúv
spolu 400 € · posledná 21. 4. 2026

Posledné zmluvy

  • Slovenská zdravotnícka univerzita v BratislaveZmluva o praktickej výučbe—21. 4. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—23. 10. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—23. 10. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 5. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 4. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 9. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 7. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025450. z 1 531
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti všeobecnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 25. 3. 2026 · 2 záznamy

  1. 25. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti všeobecnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47530057

PEDIATMED s.r.o. – tržby 230 tis. € – IČO 47530057