SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47530600

P.R. Agency s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2013
IČO
47530600
DIČ
2023947266
Sídlo
Americká Trieda 11, 040 13 Košice – Sídlisko Ťahanovce
firmy v okolí

KonateľIng. Peter Rabatin

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

P.R. Agency s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Sídlisko Ťahanovce, v registri od 29. 11. 2013. Vo vedení firmy: Peter Rabatin. V roku 2025 mala firma tržby 88 tis. € (+14,6 %) a zisk 10 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať51. z 128 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
88 tis. €
Za rok
+15 %
050 tis.100 tis.150 tis.2013—2014×68,82015+74 %2016+69 %2017+10 %2018−20 %2019+34 %2020−39 %2021−79 %2022+247 %2023+15 %2024+24 %2025+15 %
  • Najlepší rok
    2014, ×68,8

Ukazovatele 2025

  • Marža
    11,7 %
    −19,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    25,7 %
    −55,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,8 %
    −46,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    65,6 %
    +33,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby87 556 €76 396 €61 399 €53 166 €15 315 €72 408 €119 573 €89 161 €111 600 €101 540 €59 926 €34 380 €500 €
Výsledok hospodárenia10 270 €24 038 €2 984 €−2 340 €−13 256 €−17 873 €−2 881 €−56 523 €−37 203 €−58 045 €−21 204 €−2 584 €−8 817 €
Aktíva spolu116 275 €43 529 €24 123 €27 070 €7 485 €24 318 €31 195 €28 509 €147 422 €102 713 €87 487 €18 341 €5 707 €
Vlastné imanie39 952 €29 682 €5 644 €2 660 €−8 256 €−12 873 €2 119 €−51 523 €−32 203 €−64 446 €−27 605 €−6 401 €−3 817 €
Podané2. 6. 20266. 6. 202513. 6. 20245. 5. 202318. 5. 20228. 6. 202118. 5. 20207. 5. 201928. 3. 201827. 6. 201728. 6. 20167. 5. 201626. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
51. z 128 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023947266
platiteľ od 1. 10. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Americká Trieda 11, 040 13 Košice – Sídlisko Ťahanovce
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 34417/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
93130 Fitnescentrá
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Sídlisko Ťahanovce.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • Vedenie účtovníctvaod 2013
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2013
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2013
  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2013
  • Prevádzkovanie športových zariadeníod 2013
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2013
  • Služby požičovníod 2013
  • Fotografické službyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Fitnescentrá — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
9 zmlúv
posledná 21. 2. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 93130), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202551. z 128
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (fitnescentrá).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 2. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 2. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 10. 2023Registrácia za platiteľa DPHSK2023947266
  3. 12. 1. 2019Presun sídlaAmerická Trieda 11 Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovcepredtým Trieda SNP 52 Košice-Západ
  4. 29. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia fitnescentrá s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47530600

P.R. Agency s.r.o. – tržby 88 tis. € – IČO 47530600