SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47531207

Miartes s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava-Karlova Ves · od 2014
IČO
47531207
DIČ
2024005225
Sídlo
Suchohradská 8, 841 04 Bratislava-Karlova Ves
firmy v okolí

KonateľMgr. Miloš Gluvňa

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Miartes s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava-Karlova Ves, v registri od 8. 1. 2014. Vo vedení firmy: Miloš Gluvňa. V roku 2025 mala firma tržby 25 tis. € (−11,6 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať876. z 1 285 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
25 tis. €
Za rok
−12 %
Od 2014
+70 %
010 tis.20 tis.30 tis.2014—2015−69 %2016+141 %2017+16 %2018−12 %2019+60 %2020−53 %2021+67 %2022+32 %2023+24 %2024+23 %2025−12 %
  • Najlepší rok
    2016, +141 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,0 %
    −0,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    12,6 %
    −4,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    9,1 %
    −4,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    27,7 %
    +9,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby25 241 €28 563 €23 205 €18 666 €14 193 €8 509 €18 061 €11 274 €12 800 €11 048 €4 590 €14 880 €
Výsledok hospodárenia1 524 €1 771 €−921 €1 903 €974 €−961 €880 €−1 005 €1 870 €−3 906 €1 745 €1 651 €
Aktíva spolu16 769 €12 906 €9 133 €9 951 €8 125 €7 151 €7 063 €6 239 €7 060 €10 773 €9 434 €7 117 €
Vlastné imanie12 125 €10 601 €7 830 €8 751 €6 925 €5 951 €6 912 €5 532 €6 360 €4 490 €8 396 €6 651 €
Podané3. 7. 202628. 3. 20251. 7. 202429. 3. 202324. 3. 202228. 6. 202130. 10. 20201. 4. 20193. 4. 201831. 3. 201731. 3. 201629. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
876. z 1 285 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Suchohradská 8, 841 04 Bratislava-Karlova Ves
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 1. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 95910/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
59120 Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava-Karlova Ves.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • Vydavateľská činnosťod 2014
  • Organizačné a technické zabezpečenie kultúrnych, spoločenských podujatíod 2014
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2014
  • Producentská činnosť v oblasti videotvorbyod 2014
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2014
  • Reklamné a marketingové službyod 2014
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 59120), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025876. z 1 285
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 3. 7. 2026 · 2 záznamy

  1. 3. 7. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 1. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47531207

Miartes s.r.o. – tržby 25 tis. € – IČO 47531207