SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47533064

Victoria plus, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2014
IČO
47533064
DIČ
2024001694
Sídlo
Jánošíkova 8494/15A, 010 01 Žilina
firmy v okolí

KonateľValerii Onishchenko+ 4 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Victoria plus, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 3. 1. 2014. Vo vedení firmy: Valerii Onishchenko, Andrii Shcherbliuk a 3 ďalšie osoby. V roku 2025 mala firma tržby 36 tis. € (+16,9 %) a zisk 18 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať406. z 621 v odvetví
3/5

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
36 tis. €
Za rok
+17 %
Od 2014
+127 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015+42 %2016+191 %2017+46 %2018+17 %2019−84 %2020−17 %2021−100 %2023—2024+8 %2025+17 %
  • Najlepší rok
    2016, +191 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    48,9 %
    −13,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    30,4 %
    −17,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    29,2 %
    −14,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    3,7 %
    −4,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby36 250 €31 000 €28 700 €—0 €15 000 €18 000 €112 708 €96 400 €66 000 €22 705 €16 000 €
Výsledok hospodárenia17 712 €19 435 €17 398 €−1 223 €−10 807 €−22 143 €−7 706 €4 154 €12 089 €12 162 €12 430 €11 000 €
Aktíva spolu60 557 €44 188 €27 367 €36 416 €66 134 €80 206 €99 228 €106 797 €193 581 €193 864 €130 076 €16 000 €
Vlastné imanie58 322 €40 610 €21 175 €3 777 €65 999 €76 806 €98 949 €106 654 €102 185 €90 096 €—16 000 €
Podané1. 4. 202629. 4. 202519. 3. 202413. 3. 202411. 6. 202230. 6. 202116. 6. 202024. 3. 201924. 4. 201825. 4. 201729. 3. 201618. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
406. z 621 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2024001694
platiteľ od 12. 10. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

5 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jánošíkova 8494/15A, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 1. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 78047/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
4619 Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • Administratívne službyod 2014
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 2014
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2014
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4619), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025406. z 621
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

36 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 36.

História zmien

Posledná zmena 1. 4. 2026 · 8 záznamov

  1. 1. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 7. 2022Zrušená registrácia DPH
  3. 28. 6. 2021Nový člen vedeniaAndrii Shcherbliuk, konateľ
  4. 28. 6. 2021Nový člen vedeniaAndriy Mykytyuk, konateľ
  5. 28. 6. 2021Nový člen vedeniaOksana Shcherbliuk, konateľ
  6. 28. 6. 2021Nový člen vedeniaTaras Shcherbliuk, konateľ
  7. 12. 10. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2024001694
  8. 3. 1. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47533064

Victoria plus, s.r.o. – tržby 36 tis. € – IČO 47533064