SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47533111

Autodolava, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Závod · od 2013
IČO
47533111
DIČ
2023937432
Sídlo
908 72 Závod
firmy v okolí

KonateľRené Diviak

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Autodolava, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Závod, v registri od 19. 11. 2013. Vo vedení firmy: René Diviak. V roku 2025 mala firma tržby 61 tis. € (+22,8 %) a zisk 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať594. z 1 038 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
61 tis. €
Za rok
+23 %
025 tis.50 tis.75 tis.2014—2015+77 %2016−31 %2017×9,52018−20 %2019+47 %2020−41 %2021+129 %2022−10 %2023−9 %2024+13 %2025+23 %
  • Najlepší rok
    2017, ×9,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    19,7 %
    +32,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    48,8 %
    +79,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    28,6 %
    +42,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    41,4 %
    −13,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby60 856 €49 540 €43 879 €48 345 €53 796 €23 542 €39 637 €26 992 €33 714 €3 558 €5 135 €2 895 €—
Výsledok hospodárenia11 991 €−6 234 €2 303 €9 388 €−5 889 €8 031 €2 480 €324 €4 488 €460 €1 687 €2 098 €—
Aktíva spolu41 964 €44 792 €50 208 €49 514 €47 854 €31 272 €40 992 €39 676 €48 349 €9 283 €9 069 €7 198 €5 000 €
Vlastné imanie24 576 €20 426 €27 033 €25 120 €15 727 €23 418 €15 387 €12 930 €13 253 €8 765 €8 305 €7 098 €5 000 €
Podané21. 5. 202620. 3. 202528. 3. 202430. 3. 202328. 3. 202230. 3. 202126. 3. 202012. 3. 20192. 4. 201816. 3. 201723. 3. 201627. 3. 201512. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
594. z 1 038 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023937432
platiteľ od 1. 1. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
908 72 Závod
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 94370/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4941 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Závod.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Čistiace a upratovacie službyod 2013
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2013
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2013
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2013
  • Sťahovacie službyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 1 tis. € · posledná 20. 12. 2024

Posledné zmluvy

  • Trhoviská Ružinov, s.r.o.Zmluva o nájme parkovacieho státia - Autodolava, s.r.o.960 €20. 12. 2024
  • Trhoviská Ružinov, s.r.o.Zmluva o nájme parkovacieho státia - Autodolava, s.r.o.425 €15. 4. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4941), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025594. z 1 038
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 21. 5. 2026 · 3 záznamy

  1. 21. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 1. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2023937432
  3. 19. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47533111

Autodolava, s.r.o. – tržby 61 tis. € – IČO 47533111