SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47533161

Green Source Energy Management SK, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013
IČO
47533161
DIČ
2023972731
Sídlo
Landererova 12, 811 09 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľMag. Anna Hofmann

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Green Source Energy Management SK, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 19. 11. 2013. Vo vedení firmy: Mag. Anna Hofmann. V roku 2025 mala firma tržby 303 tis. € (+12,3 %) a zisk 17 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1373. z 11 432 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
303 tis. €
Za rok
+12 %
Od 2014
−23 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015+9 %2016−8 %2017+10 %2018−5 %2019−3 %2020+5 %2021+13 %2022−9 %2023−40 %2024+2 %2025+12 %
  • Priemerný rast ročne
    −2,3 %
  • Najlepší rok
    2021, +13 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,6 %
    −1,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    75,6 %
    −1,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,3 %
    −1,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    93,0 %
    +1,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby302 975 €269 826 €263 882 €437 387 €482 136 €426 896 €405 036 €415 848 €436 811 €395 623 €427 811 €392 435 €—
Výsledok hospodárenia17 020 €18 835 €1 411 €9 181 €40 590 €23 037 €15 555 €10 119 €21 583 €5 209 €27 663 €36 674 €−200 €
Aktíva spolu319 877 €274 978 €270 137 €480 751 €470 402 €394 539 €440 965 €434 386 €480 214 €467 696 €366 742 €439 634 €5 000 €
Vlastné imanie22 520 €24 335 €6 911 €55 271 €46 090 €28 537 €21 055 €15 619 €27 083 €47 383 €69 137 €41 474 €4 800 €
Podané30. 3. 202631. 3. 202525. 3. 202424. 3. 20231. 3. 202231. 3. 202127. 5. 20201. 7. 201930. 4. 201830. 6. 201715. 6. 201629. 6. 20152. 4. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1373. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023972731
platiteľ od 4. 3. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Landererova 12, 811 09 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 94367/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • poradenská a konzultačná činnosť v oblasti predmetu podnikaniaod 2013
  • montáž, rekonštrukcia, údržba nevyhradených technických zariadeníod 2013
  • administratívne službyod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251373. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

61 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 61.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 7. 2022Presun sídlaLandererova 12 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Lazaretská 8 Bratislava-Staré Mesto
  3. 4. 3. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023972731
  4. 19. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47533161

Green Source Energy Management SK, s.r.o. – tržby 303 tis. € – IČO 47533161