SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47535008

CLOVERS SK, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013

predtým YYY s. r. o.

IČO
47535008
DIČ
2023970498
Sídlo
Budatínska 3230/16A, 851 06 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľPeter Popovič+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CLOVERS SK, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 12. 11. 2013. Vo vedení firmy: Peter Popovič a Alex Popovič. V roku 2025 mala firma tržby 44 tis. € a stratu 17 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2361. z 3 440 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
44 tis. €
Za rok
×57,8
020 tis.40 tis.60 tis.2024—2025×57,8
  • Najlepší rok
    2025, ×57,8

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -37,5 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -20,8 %
    −18,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    115,8 %
    +27,0 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320152013
Tržby44 187 €765 €———
Výsledok hospodárenia−16 555 €−981 €0 €−598 €—
Aktíva spolu79 521 €35 752 €5 000 €4 846 €5 000 €
Vlastné imanie−12 536 €4 019 €5 000 €3 886 €5 000 €
Podané26. 6. 202612. 6. 20253. 12. 20242. 3. 201626. 2. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2361. z 3 440 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023970498
platiteľ od 6. 2. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Budatínska 3230/16A, 851 06 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 183054/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
YYY s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Predmet činnosti

27 zapísaných činností

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2013
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2024
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 2024
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 2024
  • Finančný lízingod 2024
  • Faktoring a forfaitingod 2024
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v dopraveod 2024
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2024
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 14. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252361. z 3 440
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

288 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 288.

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 10 záznamov

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 7. 2025Nový spoločníkAlex Popovič, podiel 100 %
  3. 7. 11. 2024Presun sídlaBudatínska 3230/16A Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým 135 Červený Kláštor
  4. 24. 10. 2024Nový člen vedeniaPeter Popovič, konateľ
  5. 24. 10. 2024Nový člen vedeniaAlex Popovič, konateľ
  6. 17. 3. 2021Presun sídla135 Červený Kláštorpredtým Štefánikova 877/29 Poprad
  7. 6. 2. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2023970498
  8. 5. 10. 2016Zmena obchodného menaCLOVERS SK, s. r. o.predtým YYY s. r. o.
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47535008

CLOVERS SK, s. r. o. – tržby 44 tis. € – IČO 47535008