SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47536209

PharmConsult, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013
IČO
47536209
DIČ
2023938752
Sídlo
Lomonosovova 2, 811 09 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľMgr. Martin Mazal+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PharmConsult, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 20. 11. 2013. Vo vedení firmy: Martin Mazal a Ľubica Juhás. V roku 2025 mala firma tržby 2 mil. € (+17,7 %) a zisk 135 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať173. z 1 641 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2 mil. €
Za rok
+18 %
Od 2014
+3418 %
01 mil.2 mil.3 mil.2014—2015×4,52016+66 %2017+81 %2018−3 %2019+21 %2020+16 %2021+13 %2022−12 %2023+43 %2024+12 %2025+18 %
  • Priemerný rast ročne
    +38,2 %
  • Najlepší rok
    2015, ×4,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,6 %
    −5,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    28,2 %
    −29,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    15,3 %
    −11,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    45,7 %
    −8,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby2 048 316 €1 740 547 €1 550 328 €1 081 873 €1 228 745 €1 084 857 €933 139 €772 193 €792 261 €436 516 €262 172 €58 222 €—
Výsledok hospodárenia135 411 €208 280 €60 976 €−29 430 €30 745 €−46 113 €30 725 €−31 441 €30 272 €41 831 €79 099 €15 307 €−2 002 €
Aktíva spolu883 826 €791 865 €615 011 €448 141 €578 621 €518 645 €547 379 €258 000 €245 238 €270 039 €194 758 €24 086 €3 002 €
Vlastné imanie479 726 €360 445 €152 165 €91 189 €120 619 €89 874 €135 987 €105 262 €136 702 €139 236 €97 405 €18 305 €2 998 €
Podané6. 6. 202626. 6. 20258. 5. 20241. 4. 202331. 3. 202231. 3. 202121. 9. 20201. 4. 20193. 4. 201831. 3. 201725. 6. 20163. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
173. z 1 641 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
41 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023938752
platiteľ od 1. 10. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Lomonosovova 2, 811 09 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 108353/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
6820 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2013
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2013
  • Administratívne službyod 2013
  • Počítačové službyod 2013
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
5 zmlúv
spolu 2 tis. € · posledná 14. 5. 2025

Posledné zmluvy

  • Zariadenie pre seniorovDarovacia zmluva500 €14. 5. 2025
  • Zariadenie pre seniorovDarovacia zmluva500 €14. 5. 2025
  • Ministerstvo zdravotníctva SRZmluva o spôsobe vzájomnej elektronickej komunikácie—26. 3. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 6820), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025173. z 1 641
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

12 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 12.

História zmien

Posledná zmena 6. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 6. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 9. 2022Nový spoločníkMUDr. Ľubica Juhás, podiel 50 %
  3. 11. 12. 2015Nový spoločníkMgr. Martin Mazal, podiel 50 %
  4. 20. 11. 2015Nový člen vedeniaMUDr. Ľubica Juhás, konateľ
  5. 28. 10. 2014Nový člen vedeniaMgr. Martin Mazal, konateľ
  6. 1. 10. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023938752
  7. 20. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47536209

PharmConsult, s. r. o. – tržby 2,0 mil. € – IČO 47536209