SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47536667

JAMAR SK, s.r.o. v likvidácii

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Slovenská Ves · od 2013

predtým JAMAR SK, s.r.o.

IČO
47536667
DIČ
2023948289
Sídlo
059 02 Slovenská Ves
firmy v okolí

LikvidátorMária Barabasová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

JAMAR SK, s.r.o. v likvidácii je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Slovenská Ves, v registri od 22. 11. 2013. Vo vedení firmy: Mária Barabasová a Zuzana Majerčáková. V roku 2025 mala firma stratu 382 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

  • Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamu
    Register konaní a Obchodný vestník
  • Likvidácia · V likvidácii
    Register právnických osôb
  • Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZP
    Sociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
  • DPH · Nie je platiteľom DPH
    Finančná správa SR
  • Záložné práva · Bez záznamu
    Notársky centrálny register
Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
−382 €
Za rok
strata
−4 tis.−2 tis.02 tis.2013strata2014—2015+42 %2016−60 %2017strata2018strata2019strata2020strata2021—2022—2023strata2024strata2025strata
  • Stratové roky
    8 z 13
  • Najlepší rok
    2015, +42 %
  • Najslabší rok
    2017, strata 3 tis. €
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby———————620 €3 552 €13 028 €6 834 €2 692 €70 €
Výsledok hospodárenia−382 €−340 €−173 €4 €0 €−88 €−886 €−34 €−2 559 €525 €1 306 €917 €−250 €
Aktíva spolu3 060 €3 753 €3 753 €3 926 €3 930 €3 930 €4 018 €4 904 €5 418 €8 232 €8 903 €6 147 €4 750 €
Vlastné imanie3 032 €3 413 €3 753 €3 926 €3 930 €3 930 €4 018 €4 904 €4 938 €7 497 €6 973 €5 667 €4 750 €
Podané8. 4. 20259. 1. 202520. 3. 202417. 3. 202312. 3. 202217. 2. 202111. 3. 20209. 2. 201928. 6. 201830. 6. 201728. 6. 201630. 6. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
059 02 Slovenská Ves
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 29380/P
Hlavná činnosť
161 Služby súvisiace s pestovaním plodín
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
JAMAR SK, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Slovenská Ves.

Predmet činnosti

32 zapísaných činností

  • Služby požičovní.od 2013
  • Fotografické služby.od 2013
  • Služby súvisiace so skrášľovaním tela.od 2013
  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu.od 2013
  • Čistiace a upratovacie služby.od 2013
  • Prevádzkovanie strelnice.od 2013
  • Prevádzkovanie športových zariadení.od 2013
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí.od 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby súvisiace s pestovaním plodín — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 161), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 12. 10. 2026 · 5 záznamov

  1. 12. 10. 2026Nový spoločníkIng. Zuzana Majerčáková, podiel 100 %
  2. 6. 10. 2026Nový člen vedeniaIng. Zuzana Majerčáková, konateľ
  3. 8. 4. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  4. 1. 2. 2025Nový člen vedeniaMária Barabasová, likvidátor
  5. 22. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby súvisiace s pestovaním plodín s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47536667

JAMAR SK, s.r.o. v likvidácii – strata 382 € – IČO 47536667