SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47536993

SOS Global Partners, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2013

predtým L&M Group, s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
47536993
DIČ
2023954240
Sídlo
Kysucká cesta 8405/16C, 010 01 Žilina
firmy v okolí

KonateľGabriela Kučesová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SOS Global Partners, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 29. 11. 2013. Vo vedení firmy: Gabriela Kučesová. V roku 2025 mala firma tržby 83 tis. € (+31,5 %) a stratu 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2867. z 5 403 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
83 tis. €
Za rok
+32 %
Od 2014
+635 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015−8 %2016+62 %2017+265 %2018+87 %2019−15 %2020+22 %2021−11 %2022−22 %2023−32 %2024+12 %2025+32 %
  • Najlepší rok
    2017, +265 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -3,9 %
    −3,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -3,8 %
    −3,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -3,5 %
    −3,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    8,3 %
    −8,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby83 074 €63 155 €56 521 €83 282 €107 450 €120 693 €99 108 €115 921 €61 832 €16 936 €10 461 €11 310 €—
Výsledok hospodárenia−3 272 €−103 €−26 453 €−1 207 €9 187 €28 262 €20 825 €41 559 €15 589 €1 471 €−5 616 €207 €—
Aktíva spolu94 239 €107 123 €93 546 €135 379 €126 815 €137 837 €115 188 €43 961 €38 143 €19 875 €9 440 €10 692 €100 000 €
Vlastné imanie86 450 €89 721 €89 824 €116 277 €117 484 €108 297 €80 035 €—17 651 €2 062 €691 €6 307 €100 000 €
Podané31. 3. 202631. 3. 20252. 4. 202430. 3. 202331. 3. 202231. 3. 202114. 7. 202028. 6. 20193. 4. 201831. 3. 201731. 3. 201630. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2867. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023954240
platiteľ od 2. 6. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kysucká cesta 8405/16C, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 61090/L
Základné imanie
6 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
POSS - Prvá slovenská odškodňovacia, s.r.o. · L&M Group, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2013
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • Administratívne činnostiod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2013
  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidlaod 2013
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
posledná 3. 9. 2025

Posledné zmluvy

  • Stredná odborná škola stavebnáZmluva o zabezpečení praktického vyučovania v šk roku 2025/2026 (formou individuálneho odborného výcviku žiakov) č. 118/2025—3. 9. 2025
  • Stredná odborná škola stavebnáZmluva o zabezpečení praktického vyučovania v školskom roku 2024/2025 (formou individuálneho odborného výcviku žiakov) č. 98/2024—24. 9. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252867. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

13 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 13.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 6. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2023954240
  3. 13. 6. 2015Zmena obchodného menaSOS Global Partners, s.r.o.predtým POSS - Prvá slovenská odškodňovacia, s.r.o.
  4. 13. 6. 2015Nový spoločníkGabriela Kučesová, podiel 100 %
  5. 9. 10. 2014Zmena obchodného menaPOSS - Prvá slovenská odškodňovacia, s.r.o.predtým L&M Group, s.r.o.
  6. 22. 9. 2014Nový člen vedeniaGabriela Kučesová, konateľ
  7. 29. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47536993

SOS Global Partners, s.r.o. – tržby 83 tis. € – IČO 47536993