SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47537183

BETCONSTRUCT s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bardejov · od 2013
IČO
47537183
DIČ
2023937201
Sídlo
Partizánska 46, 085 01 Bardejov
firmy v okolí

KonateľPeter Jurč

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BETCONSTRUCT s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bardejov, v registri od 19. 11. 2013. Vo vedení firmy: Peter Jurč. V roku 2025 mala firma tržby 1,7 mil. € (+74,8 %) a zisk 123 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať45. z 303 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,7 mil. €
Za rok
+75 %
01 mil.2 mil.2015—2016−52 %2018+117 %2019+5 %2020×72,92021+50 %2022+54 %2023−36 %2024+90 %2025+75 %
  • Najlepší rok
    2020, ×72,9

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,1 %
    −0,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    44,6 %
    −2,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    20,1 %
    +5,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    54,8 %
    −13,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 732 823 €991 058 €521 016 €811 148 €525 757 €349 891 €4 800 €4 550 €—2 100 €4 400 €——
Výsledok hospodárenia122 808 €73 835 €12 690 €18 249 €21 639 €17 541 €726 €4 068 €−482 €1 618 €3 911 €−480 €−20 €
Aktíva spolu610 028 €504 272 €290 497 €243 538 €222 829 €220 164 €14 620 €14 097 €10 029 €10 510 €8 898 €4 980 €4 980 €
Vlastné imanie275 643 €157 798 €83 963 €71 272 €53 023 €31 884 €14 342 €13 617 €9 549 €10 030 €8 411 €4 500 €4 980 €
Podané6. 5. 202612. 3. 20259. 3. 202418. 5. 202312. 3. 202224. 3. 202115. 3. 202010. 3. 201925. 3. 201812. 3. 201711. 3. 201624. 3. 201521. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
45. z 303 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
32 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
10
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023937201
platiteľ od 1. 3. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Partizánska 46, 085 01 Bardejov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 29334/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4322 Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bardejov.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2013
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2013
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2013
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2013
  • reklamné a marketingové službyod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • prenájom hnuteľných vecíod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 5. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4322), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202545. z 303
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 6. 5. 2026 · 7 záznamov

  1. 6. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 3. 10. 2025Zápis konečného užívateľa výhodPeter Jurč
  3. 8. 4. 2020Presun sídlaPartizánska 46 Bardejovpredtým Štefánikova 4287 Bardejov
  4. 1. 3. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2023937201
  5. 13. 2. 2020Presun sídlaŠtefánikova 4287 Bardejovpredtým Štefánikova 81 Bardejov
  6. 13. 2. 2020Nový spoločníkPeter Jurč, podiel 100 %
  7. 19. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47537183

BETCONSTRUCT s.r.o. – tržby 1,7 mil. € – IČO 47537183