SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47540443

Maise s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Malacky · od 2013

predtým ZFP Šípoš s.r.o.

IČO
47540443
DIČ
2023944142
Sídlo
Záhorácka 54/20, 901 01 Malacky
firmy v okolí

KonateľBc. Martin Šípoš

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Maise s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Malacky, v registri od 27. 11. 2013. Vo vedení firmy: Martin Šípoš. V roku 2025 mala firma tržby 181 tis. € (−6,2 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2205. z 8 267 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
181 tis. €
Za rok
−6 %
0100 tis.200 tis.2014—2015+79 %2016+43 %2017+27 %2018+1 %2019−2 %2020+30 %2021+25 %2022+185 %2023+57 %2024+13 %2025−6 %
  • Najlepší rok
    2022, +185 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,1 %
    −0,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    1,3 %
    −0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    94,4 %
    +0,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby180 514 €192 434 €170 619 €108 967 €38 187 €30 670 €23 562 €24 146 €23 948 €18 802 €13 193 €7 384 €—
Výsledok hospodárenia1 980 €2 117 €8 393 €39 €−1 110 €6 €2 €6 €293 €172 €34 €389 €−449 €
Aktíva spolu152 739 €102 769 €42 436 €40 833 €27 659 €30 127 €56 578 €5 733 €6 959 €7 616 €6 106 €6 171 €5 066 €
Vlastné imanie8 518 €6 538 €12 775 €4 383 €4 344 €5 454 €5 448 €5 446 €3 690 €5 146 €4 974 €4 940 €4 551 €
Podané30. 6. 20262. 10. 202511. 6. 202420. 1. 202329. 6. 202230. 6. 20214. 9. 202027. 6. 20194. 6. 201827. 8. 20178. 3. 20163. 6. 201518. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2205. z 8 267 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023944142
platiteľ od 12. 4. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
5 telefónov · 2 e-maily · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Záhorácka 54/20, 901 01 Malacky
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 94618/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
ZFP Šípoš s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Malacky.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

23 zapísaných činností

  • Faktoring a forfaitingod 2013
  • Skladovanieod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2013
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252205. z 8 267
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 4. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2023944142
  3. 4. 3. 2021Zmena obchodného menaMaise s.r.o.predtým ZFP Šípoš s.r.o.
  4. 23. 12. 2016Presun sídlaZáhorácka 54/20 Malackypredtým Komenského 997 Veľké Leváre
  5. 27. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47540443

Maise s.r.o. – tržby 181 tis. € – IČO 47540443