SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47540460

NIBEMA s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Stará Turá · od 2013
IČO
47540460
DIČ
2023965229
Sídlo
Černochov vrch 1291, 916 01 Stará Turá
firmy v okolí

KonateľMartina Besedová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

NIBEMA s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stará Turá, v registri od 23. 11. 2013. Vo vedení firmy: Martina Besedová a Milada Sedlárová. V roku 2025 mala firma stratu 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
−7 tis. €
Za rok
strata
−150 tis.−100 tis.−50 tis.050 tis.2013strata2014strata2015—2016strata2017—2018−47 %2019strata2020strata2021strata2022strata2023strata2024strata2025strata
  • Stratové roky
    10 z 13
  • Najlepší rok
    2018, −47 %
  • Najslabší rok
    2022, strata 105 tis. €

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -18,5 %
    +22,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    150,1 %
    +22,6 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby—27 975 €97 136 €53 308 €32 825 €20 000 €—2 800 €4 800 €—3 756 €——
Výsledok hospodárenia−6 680 €−16 886 €−45 349 €−105 283 €−49 480 €−6 365 €−567 €2 299 €4 315 €−480 €2 794 €−5 €−275 €
Aktíva spolu36 024 €41 264 €53 868 €95 154 €102 464 €25 519 €14 819 €14 148 €12 788 €7 994 €7 994 €4 720 €4 725 €
Vlastné imanie−18 066 €−11 386 €−193 395 €−148 046 €−42 764 €6 716 €13 081 €13 647 €11 348 €7 034 €7 514 €4 720 €4 725 €
Podané29. 6. 202630. 6. 202526. 6. 202410. 11. 20235. 8. 20222. 5. 202110. 6. 202028. 6. 201928. 6. 201830. 6. 201727. 6. 201626. 3. 201512. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023965229
platiteľ od 1. 6. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Černochov vrch 1291, 916 01 Stará Turá
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 29522/R
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
62010 Počítačové programovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Stará Turá.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • administratívne službyod 2013
  • prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • vydavateľská činnosťod 2013
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2013
  • počítačové službyod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Počítačové programovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62010), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 6. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2023965229
  3. 30. 1. 2020Nový člen vedeniaMilada Sedlárová, konateľ
  4. 30. 1. 2020Nový spoločníkMilada Sedlárová, podiel 50 %
  5. 23. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia počítačové programovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47540460

NIBEMA s.r.o. – strata 7 tis. € – IČO 47540460