SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47541296

PRO GS, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2013
IČO
47541296
DIČ
2023971092
Sídlo
Opatovská 666/43, 911 01 Trenčín
firmy v okolí

KonateľIng. Peter Golian

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PRO GS, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 20. 11. 2013. Vo vedení firmy: Peter Golian. V roku 2025 mala firma tržby 8 tis. € a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3830. z 4 283 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
8 tis. €
Za rok
—
Od 2014
−63 %
020 tis.40 tis.2014—2015+15 %2016+10 %2017+10 %2018+3 %2019+6 %2020−33 %2024−100 %2025—
  • Najlepší rok
    2015, +15 %
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby8 400 €0 €———23 312 €34 941 €33 047 €32 180 €29 196 €26 433 €22 951 €—
Výsledok hospodárenia1 700 €−340 €0 €−90 €−5 728 €−5 316 €74 €23 €−483 €−184 €1 825 €1 087 €249 €
Aktíva spolu7 408 €5 045 €5 045 €5 045 €9 600 €17 302 €22 800 €22 565 €20 391 €22 967 €13 545 €13 104 €6 984 €
Vlastné imanie6 404 €4 705 €5 045 €5 045 €9 600 €15 218 €7 533 €7 459 €7 436 €7 920 €8 104 €6 279 €5 249 €
Podané27. 4. 202624. 3. 202523. 3. 202416. 6. 202324. 3. 202230. 3. 20214. 4. 202028. 3. 201918. 3. 201827. 3. 201724. 3. 201623. 3. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3830. z 4 283 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Opatovská 666/43, 911 01 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 29479/R
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
62010 Počítačové programovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • počítačové službyod 2013
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2013
  • výroba meracích, kontrolných, testovacích, navigačných, optických, fotografických prístrojov a zariadení a zdravotníckych pomôcokod 2016
  • výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojovod 2016
  • výroba strojov a prístrojov pre domácnosťod 2016
  • výskum a vývoj v oblasti prírodných viedod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Počítačové programovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62010), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253830. z 4 283
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (počítačové programovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 4. 2026 · 2 záznamy

  1. 27. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia počítačové programovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47541296

PRO GS, s. r. o. – tržby 8 tis. € – IČO 47541296