SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47541342

KKV systémy s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nové Zámky · od 2014
IČO
47541342
DIČ
2024026345
Sídlo
Krajná 8209/80, 940 55 Nové Zámky
firmy v okolí

KonateľNorbert Petrička

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KKV systémy s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Zámky, v registri od 10. 1. 2014. Vo vedení firmy: Norbert Petrička. V roku 2025 mala firma tržby 51 tis. € (−28,0 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať163. z 216 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
51 tis. €
Za rok
−28 %
Od 2014
−50 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015+146 %2016−8 %2017+36 %2018−28 %2019+89 %2020−24 %2021−4 %2022+12 %2023−78 %2024−8 %2025−28 %
  • Priemerný rast ročne
    −6,1 %
  • Najlepší rok
    2015, +146 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    8,2 %
    −5,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,5 %
    −14,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    9,5 %
    −12,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    9,0 %
    −2,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby50 595 €70 265 €76 313 €341 661 €305 529 €318 248 €419 536 €221 932 €309 521 €227 691 €247 532 €100 704 €
Výsledok hospodárenia4 131 €9 733 €3 099 €1 406 €−9 815 €9 143 €32 504 €3 629 €10 410 €686 €633 €1 380 €
Aktíva spolu43 366 €45 049 €38 035 €47 086 €93 040 €87 140 €114 529 €44 599 €52 142 €57 499 €109 216 €46 915 €
Vlastné imanie39 450 €39 824 €34 930 €40 974 €39 568 €49 383 €40 239 €21 374 €17 746 €7 330 €7 011 €6 380 €
Podané27. 3. 202626. 3. 20258. 3. 20249. 3. 202314. 3. 202218. 3. 202118. 2. 202028. 2. 201913. 3. 201822. 2. 201711. 4. 201629. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
163. z 216 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024026345
platiteľ od 5. 9. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Krajná 8209/80, 940 55 Nové Zámky
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 1. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 36581/N
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
33200 Inštalácia priemyselných strojov a prístrojov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nové Zámky.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Prenájom hnuteľných vecíod 2014
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2014
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2014
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2014
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Inštalácia priemyselných strojov a prístrojov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 33200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025163. z 216
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (inštalácia priemyselných strojov a prístrojov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 5. 9. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2024026345
  3. 10. 1. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia inštalácia priemyselných strojov a prístrojov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47541342

KKV systémy s.r.o. – tržby 51 tis. € – IČO 47541342