SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47542233

M&K Holding s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013

predtým MARASTAV, s. r. o. a 1 ďalší názov

IČO
47542233
DIČ
2023948080
Sídlo
Obchodná 39, 811 06 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľMichal Kôpka

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

M&K Holding s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 27. 11. 2013. Vo vedení firmy: Michal Kôpka. V roku 2025 mala firma tržby 16 tis. € (−21,3 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať8790. z 11 432 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
16 tis. €
Za rok
−21 %
010 tis.20 tis.30 tis.2023—2024×8,72025−21 %
  • Najlepší rok
    2024, ×8,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    22,8 %
    +13,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby16 021 €20 350 €2 349 €—————————
Výsledok hospodárenia3 648 €1 910 €−240 €0 €−60 €0 €−60 €−60 €−480 €−480 €−600 €−480 €
Aktíva spolu8 964 €5 258 €3 008 €2 960 €2 960 €2 960 €2 960 €2 960 €3 440 €3 920 €4 400 €5 000 €
Vlastné imanie8 098 €4 450 €2 540 €2 780 €2 780 €2 840 €2 840 €2 900 €2 960 €3 440 €3 920 €4 520 €
Podané14. 6. 202617. 6. 202527. 3. 202423. 3. 202329. 3. 202214. 2. 202214. 2. 202214. 2. 202214. 2. 202214. 2. 202214. 2. 202213. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
8790. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
405 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Obchodná 39, 811 06 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 94647/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
ARIENT s. r. o. · MARASTAV, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Počítačové službyod 2013
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2013
  • Vedenie účtovníctvaod 2013
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Administratívne službyod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20258790. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 14. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 14. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 11. 2022Zmena obchodného menaM&K Holding s.r.o.predtým ARIENT s. r. o.
  3. 15. 11. 2022Presun sídlaObchodná 39 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Bakošova 2094/2 Bratislava-Lamač
  4. 15. 11. 2022Nový spoločníkMichal Kôpka, podiel 100 %
  5. 16. 9. 2022Nový člen vedeniaMichal Kôpka, konateľ
  6. 21. 1. 2014Zmena obchodného menaARIENT s. r. o.predtým MARASTAV, s. r. o.
  7. 21. 1. 2014Presun sídlaBakošova 2094/2 Bratislava-Lamačpredtým Košická 44 Bratislava
  8. 27. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47542233

M&K Holding s.r.o. – tržby 16 tis. € – IČO 47542233