SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47542691

nuBiz s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava-Vajnory · od 2013
IČO
47542691
DIČ
2023981630
Sídlo
Dorastenecká 32, 831 07 Bratislava-Vajnory
firmy v okolí

KonateľJana Patkošová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

nuBiz s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava-Vajnory, v registri od 29. 11. 2013. Vo vedení firmy: Jana Patkošová. V roku 2025 mala firma tržby 50 tis. € a zisk 22 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať6375. z 15 643 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
50 tis. €
Za rok
×12,7
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015+94 %2016−36 %2017+289 %2018−9 %2024−86 %2025×12,7
  • Najlepší rok
    2025, ×12,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    44,8 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    98,4 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    88,7 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    9,9 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby49 990 €3 950 €—————28 400 €31 146 €8 000 €12 500 €6 450 €—
Výsledok hospodárenia22 391 €2 209 €−809 €−1 965 €−956 €−6 814 €−1 387 €1 673 €12 424 €−3 288 €−517 €−5 207 €—
Aktíva spolu25 244 €6 646 €2 738 €2 724 €3 053 €3 017 €9 012 €11 660 €18 382 €19 130 €21 285 €24 803 €5 000 €
Vlastné imanie22 755 €364 €−1 846 €−1 037 €928 €1 884 €8 698 €10 085 €8 413 €−4 011 €−724 €−207 €5 000 €
Podané29. 6. 202620. 3. 202528. 6. 20246. 6. 202330. 3. 202219. 6. 20211. 9. 202021. 6. 201920. 6. 201821. 6. 201728. 6. 201629. 6. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
6375. z 15 643 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dorastenecká 32, 831 07 Bratislava-Vajnory
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 94821/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava-Vajnory.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementuod 2013
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 2013
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2013
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20256375. z 15 643
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 11. 2024Presun sídlaPlatanová ulica 2357/6 Miloslavovpredtým Dorastenecká 32 Bratislava-Vajnory
  3. 17. 1. 2023Nový spoločníkJana Patkošová, podiel 100 %
  4. 18. 12. 2017Nový člen vedeniaJana Patkošová, konateľ
  5. 29. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47542691

nuBiz s. r. o. – tržby 50 tis. € – IČO 47542691