SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47544813

ISSET, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013
IČO
47544813
DIČ
2023941117
Sídlo
Palárikova 3159/7, 811 05 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMgr. Jozef Vacval

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ISSET, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 26. 11. 2013. Vo vedení firmy: Jozef Vacval. V roku 2025 mala firma tržby 411 tis. € (+207,4 %) a zisk 244 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať60. z 616 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
411 tis. €
Za rok
+207 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014×149,32015×4,42016+26 %2017−40 %2018+32 %2019+44 %2020+40 %2021+43 %2022+16 %2023+8 %2024−43 %2025+207 %
  • Najlepší rok
    2014, ×149,3

Ukazovatele 2025

  • Marža
    59,5 %
    +30,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    84,7 %
    +73,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    38,2 %
    +31,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    54,9 %
    +9,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby410 736 €133 600 €235 416 €218 524 €188 951 €132 353 €94 484 €65 689 €49 709 €82 831 €65 521 €14 927 €100 €
Výsledok hospodárenia244 324 €38 732 €133 160 €93 500 €61 215 €50 455 €18 482 €21 258 €13 535 €17 151 €18 943 €7 564 €−1 209 €
Aktíva spolu640 056 €610 683 €378 733 €260 784 €167 177 €159 048 €109 372 €86 322 €61 555 €51 825 €36 137 €13 731 €4 661 €
Vlastné imanie288 556 €332 106 €343 828 €250 409 €156 909 €151 179 €100 724 €82 242 €60 984 €47 449 €30 298 €11 355 €3 791 €
Podané23. 2. 20267. 3. 202514. 3. 202417. 3. 202321. 3. 202227. 3. 202115. 3. 20209. 2. 201912. 3. 20185. 3. 201726. 2. 201625. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
60. z 616 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023941117
platiteľ od 20. 2. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Palárikova 3159/7, 811 05 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 94603/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
8559 Ostatné vzdelávanie i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 2026
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2026
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2026
  • Reklamné a marketingové službyod 2026
  • Fotografické službyod 2026
  • Počítačové službyod 2026
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2026
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2026
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné vzdelávanie i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 8559), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202560. z 616
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné vzdelávanie i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 23. 2. 2026 · 3 záznamy

  1. 23. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 2. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2023941117
  3. 26. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné vzdelávanie i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47544813

ISSET, s. r. o. – tržby 411 tis. € – IČO 47544813