SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47545577

Očná ambulancia ZETA, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2013
IČO
47545577
DIČ
2023978286
Sídlo
Vysokoškolákov 31, 010 08 Žilina
firmy v okolí

KonateľMUDr. Tatiana Zelníková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Očná ambulancia ZETA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 10. 12. 2013. Vo vedení firmy: Tatiana Zelníková. V roku 2025 mala firma tržby 113 tis. € (−11,2 %) a zisk 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1806. z 2 515 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
113 tis. €
Za rok
−11 %
Od 2014
+53 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015+11 %2016+1 %2017+3 %2018+3 %2019+9 %2020−10 %2021+4 %2022+4 %2023+14 %2024+21 %2025−11 %
  • Priemerný rast ročne
    +4,0 %
  • Najlepší rok
    2024, +21 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,6 %
    −1,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,8 %
    −6,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,4 %
    −4,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    22,0 %
    −5,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby113 446 €127 771 €105 779 €92 713 €88 733 €85 645 €95 235 €87 327 €84 740 €82 461 €81 932 €74 072 €—
Výsledok hospodárenia8 570 €12 095 €8 091 €3 413 €2 619 €2 066 €3 269 €867 €8 665 €6 659 €10 362 €18 865 €−697 €
Aktíva spolu101 964 €97 624 €90 844 €64 629 €64 218 €74 419 €75 255 €65 225 €67 978 €61 091 €70 095 €45 597 €4 303 €
Vlastné imanie79 483 €70 913 €58 818 €50 727 €47 314 €44 695 €42 629 €39 360 €38 493 €29 828 €33 531 €23 168 €4 303 €
Podané10. 3. 20268. 3. 202511. 3. 20245. 3. 202321. 3. 202210. 3. 202112. 3. 202020. 3. 201918. 3. 201829. 3. 201730. 3. 201631. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1806. z 2 515 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Vysokoškolákov 31, 010 08 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 12. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 61242/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86220 Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Prepojené firmy

4 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 4 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • poskytovanie zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom zariadení - ambulancii špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom povolaní lekár a študijnom odbore všeobecné lekárstvo a v špecializačnom odbore oftalmológia a pediatrická oftalmológiaod 2013
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2013
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
29 zmlúv
posledná 14. 7. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—14. 7. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—20. 5. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251806. z 2 515
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti špeciálnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

15 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 15.

História zmien

Posledná zmena 10. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 10. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 5. 2022Nový spoločníkMUDr. Rastislav Zelník, podiel 20 %
  3. 10. 12. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti špeciálnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47545577

Očná ambulancia ZETA, s.r.o. – tržby 113 tis. € – IČO 47545577