V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
PT BONUM s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, v registri od 30. 11. 2013. Vo vedení firmy: Lucas Janssen. V roku 2024 mala firma stratu 340 €.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- Daňová spoľahlivosť · Vysoko spoľahlivýFinančná správa SR
- DPH · Platiteľ od 16. 6. 2025 (§4)Finančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
12 rokov z účtovných závierok
- Stratové roky7 z 10
- Najslabší rok2014, strata 480 €
Ukazovatele 2024
- ROE—Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Výsledok hospodárenia | −340 € | 0 € | 0 € | 0 € | — | −119 € | — | −480 € | −480 € | −480 € | −480 € | −265 € |
| Aktíva spolu | 0 € | 2 696 € | 2 696 € | 2 696 € | 2 696 € | 2 696 € | 2 815 € | 3 295 € | 3 775 € | 4 255 € | 4 735 € | 4 735 € |
| Vlastné imanie | −340 € | 2 696 € | 2 696 € | 2 696 € | 2 696 € | 2 696 € | 2 815 € | 2 815 € | 3 295 € | 3 775 € | 4 255 € | 4 735 € |
| Podané | 25. 3. 2025 | 13. 3. 2024 | 20. 3. 2023 | 7. 3. 2022 | 18. 3. 2021 | 4. 3. 2020 | 28. 2. 2019 | 21. 3. 2018 | 8. 3. 2017 | 9. 3. 2016 | 18. 2. 2015 | 25. 3. 2014 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia
- Lucas JanssenKonateľSpoločník 80 %vklad 4 000 € · vo firme od 2026Funkcie v ďalších firmách
- SOUL s.r.o.Spoločník 20 %vklad 1 000 € · vo firme od 2026
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Deň vzniku
- 30. 11. 2013
- 12 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 59681/T
- Základné imanie
- 5 000 €
- Hlavná činnosť
- 8130 Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou
- Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
- firmy v odvetví
Prepojené firmy
6 firiem cez osoby vo vedení a vlastníkov
Predmet činnosti
41 zapísaných činností
- Keramická výrobaod 2013
- Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovínod 2013
- Výroba kŕmnych zmesíod 2013
- Výroba nápojovod 2013
- Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úpravaod 2013
- Donášková službaod 2013
- Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosťod 2013
- Reklamné a marketingové službyod 2013
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 8130), podobné tržby
Na tejto adrese
470 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom
Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.
Zobrazených 8 najnovších z 470.
História zmien
Posledná zmena 3. 9. 2026 · 6 záznamov
- 3. 9. 2026Nový spoločníkLucas Janssen, podiel 80 %
- 3. 9. 2026Nový spoločníkSOUL s.r.o., podiel 20 %
- 12. 8. 2026Nový člen vedeniaLucas Janssen, konateľ
- 16. 6. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2023947200
- 25. 3. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
- 30. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 25. 3. 2025
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47547553