SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47548592

Medirest, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013
IČO
47548592
DIČ
2023956462
Sídlo
Drotárská cesta 1452/9, 811 02 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľGeorgi Rosenov Mihaylov

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Medirest, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 3. 12. 2013. Vo vedení firmy: Georgi Rosenov Mihaylov. V roku 2020 mala firma tržby 405 tis. € (−10,9 %) a zisk 38 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať33. z 165 v odvetví
2/5

Pozor: 3 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2020
405 tis. €
Za rok
−11 %
Od 2014
+503 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015+95 %2018−35 %2019×5,32020−11 %
  • Priemerný rast ročne
    +34,9 %
  • Najlepší rok
    2019, ×5,3

Ukazovatele 2020

  • Marža
    9,5 %
    +2,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    191,3 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,1 %
    −9,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    95,8 %
    −14,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2020201920182017201620152014
Tržby404 696 €453 955 €84 970 €——130 806 €67 083 €
Výsledok hospodárenia38 394 €31 913 €−46 777 €4 225 €19 332 €−45 950 €−17 438 €
Aktíva spolu475 837 €178 342 €125 102 €58 430 €36 448 €42 555 €48 358 €
Vlastné imanie20 074 €−18 320 €−50 233 €9 225 €24 332 €−58 389 €−12 438 €
Podané23. 8. 202129. 6. 202020. 3. 20191. 7. 201824. 3. 201730. 3. 201631. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
33. z 165 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2023956462
platiteľ od 1. 2. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Drotárská cesta 1452/9, 811 02 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 12. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 94900/B
Základné imanie
9 000 €
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Predmet činnosti

31 zapísaných činností

  • pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajneod 2014
  • výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie)od 2014
  • prevádzkovanie výdajne stravyod 2014
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2014
  • prevádzkovanie čistiarne a práčovneod 2014
  • administratívne službyod 2014
  • skladovanieod 2014
  • baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202033. z 165
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2020 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 2. 12. 2023 · 10 záznamov

  1. 2. 12. 2023Zrušená registrácia DPH
  2. 24. 11. 2023Presun sídlaDrotárská cesta 1452/9 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Nevädzová 6 Bratislava - mestská časť Ružinov
  3. 24. 11. 2023Nový spoločníkGeorgi Rosenov Mihaylov, podiel 100 %
  4. 6. 11. 2023Nový člen vedeniaGeorgi Rosenov Mihaylov, konateľ
  5. 23. 8. 2021Podaná účtovná závierkaza rok 2020
  6. 8. 3. 2020Presun sídlaNevädzová 6 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Bellova 13042/2l Bratislava - Nové Mesto
  7. 27. 10. 2018Presun sídlaBellova 13042/2l Bratislava - Nové Mestopredtým Karpatské námestie 10A Bratislava
  8. 21. 7. 2015Presun sídlaKarpatské námestie 10A Bratislavapredtým Brigádnická 1114/54 Bratislava-Devín
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47548592

Medirest, s. r. o. – tržby 405 tis. € – IČO 47548592