SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47548614

DI-PE s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Krásno nad Kysucou · od 2013

predtým PR3 s.r.o.

IČO
47548614
DIČ
2023952150
Sídlo
Kpt. Karola Pagáča 134, 023 02 Krásno nad Kysucou
firmy v okolí

KonateľMgr. Erika Korhelíková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DI-PE s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Krásno nad Kysucou, v registri od 21. 11. 2013. Vo vedení firmy: Erika Korhelíková. V roku 2025 mala firma tržby 3 tis. € a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2504. z 2 788 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
3 tis. €
Za rok
−53 %
05 tis.10 tis.2014—2015−58 %2016−99 %2017×293,92020−96 %2021−84 %2022×134,32025−53 %
  • Najlepší rok
    2017, ×293,9

Ukazovatele 2025

  • ROE
    20,4 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    19,9 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    2,4 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252022202120202019201820172016201520142013
Tržby3 400 €7 250 €54 €342 €——9 700 €33 €2 800 €6 689 €—
Výsledok hospodárenia3 060 €76 €−61 €262 €−116 €−457 €7 021 €−9 032 €282 €386 €—
Aktíva spolu15 407 €3 436 €5 214 €5 255 €4 993 €5 118 €6 055 €921 €6 148 €6 116 €5 000 €
Vlastné imanie15 036 €3 361 €3 285 €3 346 €3 084 €3 200 €3 657 €160 €5 668 €5 386 €5 000 €
Podané30. 6. 202628. 6. 202320. 6. 202224. 6. 202128. 10. 20208. 6. 201929. 6. 201830. 6. 201731. 3. 201631. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2504. z 2 788 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kpt. Karola Pagáča 134, 023 02 Krásno nad Kysucou
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 65239/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
7020 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
PR3 s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Krásno nad Kysucou.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • Fotografické službyod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2013
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2013
  • Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržbaod 2013
  • Oprava a údržba potrieb pre domácnosťod 2013
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2013
  • Administratívne službyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 7020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252504. z 2 788
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 10. 2022Nový spoločníkMgr. Erika Korhelíková, podiel 100 %
  3. 2. 3. 2016Nový člen vedeniaMgr. Erika Korhelíková, konateľ
  4. 21. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47548614

DI-PE s.r.o. – tržby 3 tis. € – IČO 47548614