SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47549475

S3BI s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013
IČO
47549475
DIČ
2023959157
Sídlo
Arménska 8, 821 07 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. arch. Matej Stribula

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

S3BI s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 4. 12. 2013. Vo vedení firmy: Matej Stribula. V roku 2025 mala firma tržby 341 tis. € (+66,9 %) a zisk 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1248. z 11 432 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
341 tis. €
Za rok
+67 %
Od 2014
+1482 %
0200 tis.400 tis.2014—2015+52 %2016+50 %2017−4 %2018+84 %2019+65 %2020−48 %2021+67 %2022−16 %2023+96 %2024+1 %2025+67 %
  • Najlepší rok
    2023, +96 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,5 %
    +1,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    11,1 %
    +8,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,5 %
    +3,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    59,2 %
    +5,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby340 668 €204 113 €202 080 €103 211 €122 511 €73 295 €141 772 €86 115 €46 749 €48 909 €32 703 €21 530 €—
Výsledok hospodárenia8 434 €1 627 €13 587 €673 €24 €3 217 €17 315 €3 983 €1 690 €11 995 €5 738 €2 684 €−250 €
Aktíva spolu185 552 €144 524 €148 566 €64 900 €60 570 €59 897 €83 722 €59 557 €54 638 €49 023 €16 115 €9 097 €4 750 €
Vlastné imanie75 716 €67 282 €65 655 €52 068 €51 396 €51 372 €48 156 €30 841 €26 858 €25 168 €13 172 €7 434 €4 750 €
Podané12. 3. 202617. 3. 202522. 3. 202416. 3. 202315. 3. 202211. 3. 202127. 3. 202014. 3. 20198. 3. 20188. 3. 201719. 3. 201622. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1248. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023959157
platiteľ od 1. 10. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Arménska 8, 821 07 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 12. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 94973/B
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

27 zapísaných činností

  • Vykonávanie činnosti koordinátora bezpečnostiod 2013
  • Výkon činnosti stavebného dozoruod 2013
  • Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmienod 2013
  • Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto staviebod 2013
  • Verejné obstarávanieod 2013
  • Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatíod 2013
  • Fotografické službyod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
spolu 196 tis. € · posledná 18. 3. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251248. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 12. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 12. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 10. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2023959157
  3. 4. 12. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47549475

S3BI s. r. o. – tržby 341 tis. € – IČO 47549475