SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47549700

MAPE TRANS s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · od 2013
IČO
47549700
DIČ
2023936937
Sídlo
Ďurková 1169/17, 949 01 Nitra
firmy v okolí

KonateľPeter Marciš

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MAPE TRANS s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, v registri od 23. 11. 2013. Vo vedení firmy: Peter Marciš. V roku 2025 mala firma tržby 91 tis. € (−29,2 %) a zisk 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2759. z 5 403 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
91 tis. €
Za rok
−29 %
050 tis.100 tis.150 tis.2013—2014×20,62015−15 %2016+164 %2017−0 %2018−42 %2019−14 %2020−12 %2021+12 %2022+36 %2023+36 %2024+65 %2025−29 %
  • Najlepší rok
    2014, ×20,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    9,5 %
    +3,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    17,3 %
    −2,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    15,0 %
    +1,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    13,3 %
    −18,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby90 786 €128 247 €77 496 €57 134 €41 963 €37 489 €42 479 €49 287 €85 512 €85 550 €32 367 €37 877 €1 841 €
Výsledok hospodárenia8 655 €8 024 €3 580 €2 054 €9 489 €299 €3 163 €−4 225 €8 596 €2 300 €−16 €2 814 €321 €
Aktíva spolu57 749 €61 119 €59 936 €53 653 €48 471 €36 055 €27 482 €20 109 €41 817 €52 473 €23 397 €29 077 €5 437 €
Vlastné imanie50 053 €41 398 €33 374 €29 794 €27 739 €18 250 €17 951 €14 789 €19 015 €10 419 €8 118 €8 134 €5 321 €
Podané27. 6. 202623. 6. 202520. 6. 202425. 6. 202316. 6. 20229. 3. 20216. 10. 20208. 3. 201929. 6. 201822. 6. 201720. 6. 201621. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2759. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
963 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023936937
platiteľ od 20. 12. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ďurková 1169/17, 949 01 Nitra
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 36006/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nitra.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2013
  • reklamné a marketingové službyod 2013
  • prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod )od 2013
  • vykonávanie taxislužbyod 2013
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2014
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 3. 3. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252759. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 27. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 12. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023936937
  3. 23. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47549700

MAPE TRANS s.r.o. – tržby 91 tis. € – IČO 47549700