SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47550341

NBA s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Liptovský Ján · od 2013
IČO
47550341
DIČ
2024181610
Sídlo
Fraňa Kráľa 138, 032 03 Liptovský Ján
firmy v okolí

KonateľNikolaj Balun

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

NBA s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Liptovský Ján, v registri od 29. 11. 2013. Vo vedení firmy: Nikolaj Balun. V roku 2025 mala firma tržby 33 tis. € (+0,0 %) a stratu 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2088. z 3 018 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
33 tis. €
Za rok
+0 %
020 tis.40 tis.2014—2018×4,22019+41 %2020−77 %2021+96 %2022+92 %2023−4 %2024+4 %2025+0 %
  • Najlepší rok
    2018, ×4,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -8,1 %
    +0,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby32 551 €32 551 €31 172 €32 551 €16 917 €8 633 €37 656 €26 783 €———6 320 €
Výsledok hospodárenia−2 626 €−2 626 €−23 775 €−2 286 €−49 944 €−17 533 €3 746 €364 €2 206 €1 329 €0 €1 755 €
Aktíva spolu−16 761 €−16 761 €−12 718 €−16 761 €−7 055 €14 768 €25 749 €14 357 €10 367 €8 042 €—2 250 €
Vlastné imanie−52 570 €−52 570 €−23 775 €−52 230 €−49 944 €−3 655 €13 878 €6 597 €9 768 €7 562 €—0 €
Podané30. 6. 202630. 6. 20251. 7. 202430. 6. 202330. 6. 20221. 7. 202122. 10. 20201. 7. 20192. 7. 201830. 6. 201730. 3. 201630. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2088. z 3 018 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2024181610
platiteľ od 1. 11. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Fraňa Kráľa 138, 032 03 Liptovský Ján
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 72185/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Liptovský Ján.

Predmet činnosti

31 zapísaných činností

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2013
  • Čistiace a upratovacie službyod 2013
  • Administratívne službyod 2013
  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2013
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2013
  • Prevádzkovanie športových zariadeníod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252088. z 3 018
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 4. 2024Presun sídlaFraňa Kráľa 138 Liptovský Jánpredtým Štúrova 4330/25 Liptovský Mikuláš
  3. 1. 11. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2024181610
  4. 28. 4. 2018Presun sídlaŠtúrova 4330/25 Liptovský Mikulášpredtým Šoltésovej 2683/30 Bratislava-Staré Mesto
  5. 29. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47550341

NBA s.r.o. – tržby 33 tis. € – IČO 47550341