SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47551992

K@K BUS s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Spišské Podhradie · od 2013
IČO
47551992
DIČ
2023963205
Sídlo
Prešovská 68, 053 04 Spišské Podhradie
firmy v okolí

KonateľImrich Kicko

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

K@K BUS s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Spišské Podhradie, v registri od 4. 12. 2013. Vo vedení firmy: Imrich Kicko. V roku 2025 mala firma tržby 13 tis. € (−41,4 %) a zisk 11 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať252. z 301 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
13 tis. €
Za rok
−41 %
050 tis.100 tis.2014—2015×11,32016−0 %2017−23 %2018−15 %2019−9 %2020−59 %2021−9 %2022+39 %2023+29 %2024−39 %2025−41 %
  • Najlepší rok
    2015, ×11,3

Ukazovatele 2025

  • Marža
    83,0 %
    +154,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    11,3 %
    +29,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    134,6 %
    −15,3 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby13 027 €22 212 €36 628 €28 455 €20 438 €22 370 €54 308 €59 459 €70 286 €91 066 €91 170 €8 073 €—
Výsledok hospodárenia10 809 €−15 845 €17 876 €5 140 €14 593 €8 106 €−2 284 €−46 185 €−26 427 €−13 189 €−501 €2 282 €−352 €
Aktíva spolu95 747 €88 031 €94 920 €142 564 €107 709 €95 336 €89 019 €103 578 €159 125 €250 552 €281 151 €23 361 €13 648 €
Vlastné imanie−33 126 €−43 936 €−28 091 €−45 967 €−51 107 €−65 612 €−73 718 €−70 372 €−24 187 €2 240 €15 429 €15 930 €13 648 €
Podané30. 3. 202629. 6. 202530. 6. 202430. 6. 202329. 6. 202230. 6. 202111. 8. 20201. 7. 201930. 8. 201828. 8. 20172. 8. 201617. 6. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
252. z 301 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023963205
platiteľ od 12. 11. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Prešovská 68, 053 04 Spišské Podhradie
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 12. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 34478/V
Základné imanie
14 000 €
Hlavná činnosť
49390 Ostatná osobná pozemná doprava i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Spišské Podhradie.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • Výkon povolania prevádzkovateľa osobnej cestnej dopravy.od 2014
  • Reklamné a marketingové služby.od 2015
  • Čistiace a upratovacie služby.od 2015
  • Prenájom hnuteľných vecí.od 2015
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom.od 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatná osobná pozemná doprava i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 15 tis. € · posledná 13. 4. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49390), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025252. z 301
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatná osobná pozemná doprava i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 11. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023963205
  3. 4. 12. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatná osobná pozemná doprava i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47551992

K@K BUS s.r.o. – tržby 13 tis. € – IČO 47551992